JO18-3
7e in poule Oost Nederland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Dinsdag 16 april
3
Nijmegen JO18-3
4
Upward JO18-1
Zaterdag 13 april
3
Upward JO18-1
2
Druten JO18-1
2
Ares JO18-1
1
Zutphen JO18-2
1
Nijmegen JO18-3
1
Arnhem JO18-2
Zaterdag 6 april
2
Arnhem JO18-2
2
Oosterbeek JO18-2
5
Nijmegen JO18-3
4
Ares JO18-1
6
Apeldoorn JO18-3
2
Upward JO18-1
6
Druten JO18-1
3
Zutphen JO18-2
Zaterdag 30 maart
7
Ares JO18-1
1
Druten JO18-1
5
Oosterbeek JO18-2
4
Nijmegen JO18-3
2
Upward JO18-1
1
Arnhem JO18-2
12
Zutphen JO18-2
3
Apeldoorn JO18-3
Zaterdag 23 maart
1
Arnhem JO18-2
6
Zutphen JO18-2
5
Apeldoorn JO18-3
3
Druten JO18-1
3
Oosterbeek JO18-2
3
Ares JO18-1
Wedstrijdschema
JO18-3
Nijmegen JO18-3
Thuis
20-04-2024
12:20
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1212431
Scheidsrechters: Victor Evers, Niels Herscheit
Arnhem JO18-2
JO18-3
Uit
11-05-2024
13:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1212435
Locatie: Sportpark Beekhuizen, Velp
Oosterbeek JO18-2
JO18-3
Uit
18-05-2024
11:15
Laag (Semiveld)
Nr. 1212428
Locatie: Sportpark 'De Bilderberg', Oosterbeek
Poule stand (7e in poule Oost Nederland - C)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ares JO18-1 | 11 | 8 | 2 | 1 | 49 | 21 | 0 | 26 |
2. | Oosterbeek JO18-2 | 10 | 6 | 4 | 0 | 37 | 23 | 0 | 22 |
3. | Zutphen JO18-2 | 12 | 7 | 0 | 5 | 53 | 32 | 0 | 21 |
4. | Druten JO18-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 39 | 22 | 0 | 19 |
5. | Nijmegen JO18-3 | 11 | 4 | 2 | 5 | 37 | 35 | 0 | 14 |
6. | Upward JO18-1 | 12 | 4 | 0 | 8 | 28 | 61 | 0 | 12 |
7. | Apeldoorn JO18-3 | 11 | 3 | 0 | 8 | 29 | 54 | 0 | 9 |
8. | Arnhem JO18-2 | 11 | 1 | 1 | 9 | 20 | 44 | 0 | 4 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (13)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Drute | Arnhe | Apeld | Zutph | Upwar | Ooste | Nijme | Ares | |
Druten JO18-1 | 7 - 0 | 4 - 1 | 6 - 3 | 6 - 1 | 2 - 3 | 1 - 3 | ||
Arnhem JO18-2 | 0 - 3 | 1 - 6 | 2 - 4 | 2 - 2 | 3 - 6 | 2 - 6 | ||
Apeldoorn JO18-3 | 5 - 3 | 2 - 7 | 1 - 6 | 6 - 2 | 1 - 4 | 1 - 6 | ||
Zutphen JO18-2 | 0 - 1 | 4 - 2 | 12 - 3 | 2 - 4 | 4 - 1 | 1 - 7 | ||
Upward JO18-1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 1 - 7 | 2 - 9 | 1 - 5 | 4 - 7 | ||
Oosterbeek JO18-2 | 6 - 6 | 3 - 1 | 4 - 2 | 5 - 4 | 3 - 3 | |||
Nijmegen JO18-3 | 1 - 1 | 5 - 1 | 2 - 5 | 3 - 4 | 1 - 1 | 5 - 4 | ||
Ares JO18-1 | 7 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 9 - 2 | 2 - 2 | 3 - 2 |