Zaterdag 6 juni
J8E1
Hattem
Thuis
06-06-2020
Nr. 382272
AFGELAST,
J8E2
Epse
Thuis
06-06-2020
Nr. 386666
AFGELAST,
Zwolle
J8E3
Uit
06-06-2020
Nr. 376541
AFGELAST,
JA1
QuickStick
Thuis
06-06-2020 08:45
Nr. 283214
AFGELAST,
JA2
Wijchen
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 308928
AFGELAST,
HCHN
JA3
Uit
06-06-2020 14:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 307248
AFGELAST,
JB1
Groningen
Thuis
06-06-2020 08:45
Nr. 373628
AFGELAST,
JB2
Haackey
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 429663
AFGELAST,
Twente
JB3
Uit
06-06-2020 12:00
Nr. 431290
AFGELAST,
JC1
Nijmegen
Thuis
06-06-2020 08:45
Nr. 373656
AFGELAST,
Twente
JC2
Uit
06-06-2020 12:00
Nr. 430205
AFGELAST,
JC3
Bemmel
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 432106
AFGELAST,
JD1
Ede
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 429108
AFGELAST,
JD2
Zwolle
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 432214
AFGELAST,
JD3
Lochem
Thuis
06-06-2020
Nr. 431835
AFGELAST,
EHV
JD3
Uit
06-06-2020 12:15
3 KG water (Waterveld)
Nr. 433033
AFGELAST,
EHV
JD4
Uit
06-06-2020
Nr. 429717
AFGELAST,
JD4
Lochem
Thuis
06-06-2020 08:45
Nr. 433082
AFGELAST,
JE1
Bully
Thuis
06-06-2020
Nr. 376239
AFGELAST,
Deventer
JE2
Uit
06-06-2020
Nr. 376209
AFGELAST,
JF1
Hattem
Thuis
06-06-2020
Nr. 382167
AFGELAST,
HCHN
M8E1
Uit
06-06-2020
Nr. 383512
AFGELAST,
M8E2
Goor
Thuis
06-06-2020
Nr. 378002
AFGELAST,
Twello
M8E3
Uit
06-06-2020
Nr. 386888
AFGELAST,
MA1
Salland
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 309068
AFGELAST,
Union
MA2
Uit
06-06-2020 12:10
A-veld (Zandveld)
Nr. 309117
AFGELAST,
MA3
Zutphen
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 307373
AFGELAST,
Leiden
MB1
Uit
06-06-2020 08:45
Nr. 375425
AFGELAST,
MB2
Upward
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 431999
AFGELAST,
EHV
MB3
Uit
06-06-2020 15:45
4 KG zand (Zandveld)
Nr. 429275
AFGELAST,
MB4
Zutphen
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 429240
AFGELAST,
MB5
Deventer
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 429213
AFGELAST,
Almelo
MB6
Uit
06-06-2020 14:00
The Indian Maharadja (Semiveld)
Nr. 431161
AFGELAST,
Almelo
MB7
Uit
06-06-2020 12:10
Contict (Zandveld)
Nr. 432403
AFGELAST,
Maarssen
MC1
Uit
06-06-2020 12:30
Rabobankveld (1) (Waterveld)
Nr. 374947
AFGELAST,
Westerduiven
MC2
Uit
06-06-2020 12:00
Nr. 432540
AFGELAST,
MC3
Ares
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 429744
AFGELAST, , Scheidsrechters: Marieke Stam, Saskia Heins
Uit
06-06-2020 12:00
Nr. 432432
AFGELAST,
MC5
Beuningen
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 430041
AFGELAST,
MC6
Westerduiven
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 430432
AFGELAST,
Ares
MC7
Uit
06-06-2020 15:00
Veld 3 Schuite de Boer (Zandveld)
Nr. 429383
AFGELAST,
Zwolle
MD1
Uit
06-06-2020 12:00
Nr. 429472
AFGELAST,
MD2
Bully
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 430702
AFGELAST,
Wageningen
MD3
Uit
06-06-2020 12:00
Nr. 432379
AFGELAST,
MD4
Lochem
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 429557
AFGELAST,
Lochem
MD5
Uit
06-06-2020 10:10
Kg 2 (Zandveld)
Nr. 431890
AFGELAST,
Oosterbeek
MD6
Uit
06-06-2020 12:00
Nr. 429610
AFGELAST,
Twello
ME1
Uit
06-06-2020
Nr. 382196
AFGELAST,
ME2
Deventer
Thuis
06-06-2020
Nr. 376270
AFGELAST,
ME3
Deventer
Thuis
06-06-2020
Nr. 376170
AFGELAST,
Ares
ME4
Uit
06-06-2020 09:00
Veld 3 Schuite de Boer (Zandveld)
Nr. 386874
AFGELAST,
Apeldoorn
MF1
Uit
06-06-2020
Nr. 376141
AFGELAST,
MF2
Epse
Thuis
06-06-2020
Nr. 376112
AFGELAST,
Meppel
MF3
Uit
06-06-2020 09:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 379919
AFGELAST,
MF4
Apeldoorn
Thuis
06-06-2020
Nr. 376141
AFGELAST,
Zondag 7 juni
Leusden
D1
Uit
07-06-2020 12:45
1. Rabobank veld (Waterveld)
Nr. 214111
AFGELAST,
Apeldoorn
DA
Uit
07-06-2020 11:00
veld 2 (Semiveld)
Nr. 248816
AFGELAST,
DB
Apeldoorn
Thuis
07-06-2020 11:00
veld 2 (Semi)
Nr. 248816
AFGELAST, , Scheidsrechters: HLB
DC
Lochem
Thuis
07-06-2020 13:00
veld 2 (Semi)
Nr. 432696
AFGELAST, , Scheidsrechters: DJ3
Upward
DJ1
Uit
07-06-2020 12:00
Nr. 391069
AFGELAST,
Bully
DJ2
Uit
07-06-2020 12:45
2. Siers (Waterveld)
Nr. 395403
AFGELAST,
DJ3
Union
Thuis
07-06-2020 10:45
Autohaas (Water)
Nr. 400597
AFGELAST, , Scheidsrechters: DC
Twello
H3
Uit
07-06-2020 12:00
Nr. 250794
AFGELAST,
Haackey
HB
Uit
07-06-2020 12:00
Nr. 241287
AFGELAST,
HC
Oosterbeek
Thuis
07-06-2020 12:45
Autohaas (Water)
Nr. 249808
AFGELAST, , Scheidsrechters: HLA
HLA
Upward
Thuis
07-06-2020 14:45
Autohaas (Water)
Nr. 248958
AFGELAST, , Scheidsrechters: HC
HLB
Ares
Thuis
07-06-2020 15:00
veld 2 (Semi)
Nr. 249262
AFGELAST, , Scheidsrechters: Han Brocken, Mijke Brocken
Zaterdag 13 juni
Zutphen
J8E2
Uit
13-06-2020
Nr. 386671
AFGELAST,
J8E3
Zutphen
Thuis
13-06-2020
Nr. 376543
AFGELAST,
Hattem
JB2
Uit
13-06-2020 12:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 429668
AFGELAST,
JB3
Almelo
Thuis
13-06-2020 12:00
Nr. 431289
AFGELAST,
JC2
EHV
Thuis
13-06-2020 12:00
Nr. 430206
AFGELAST,
Overbetuwe
JC3
Uit
13-06-2020 12:00
Nr. 432111
AFGELAST,
Union
JD1
Uit
13-06-2020 10:15
B-veld (Waterveld)
Nr. 429117
AFGELAST,
Wijchen
JD2
Uit
13-06-2020 10:45
Veld1 (Waterveld)
Nr. 432218
AFGELAST,
Arnhem
JD3
Uit
13-06-2020
Nr. 431838
AFGELAST,
JD3
Flevoland
Thuis
13-06-2020 08:45
Nr. 433034
AFGELAST,
JD4
Flevoland
Thuis
13-06-2020
Nr. 429720
AFGELAST,
Arnhem
JD4
Uit
13-06-2020 08:45
Nr. 433083
AFGELAST,
Lochem
JE1
Uit
13-06-2020 11:45
Kg 2 (Zandveld)
Nr. 376244
AFGELAST,
JE2
Ares
Thuis
13-06-2020
Nr. 376213
AFGELAST,
Zwolle
JF1
Uit
13-06-2020
Nr. 382169
AFGELAST,
M8E1
Almelo
Thuis
13-06-2020
Nr. 383514
AFGELAST,
Almelo
M8E2
Uit
13-06-2020 10:00
Contict (Zandveld)
Nr. 378005
AFGELAST,
M8E3
Ares
Thuis
13-06-2020
Nr. 386898
AFGELAST,
Nijmegen
MB2
Uit
13-06-2020 12:00
Nr. 432001
AFGELAST,
MB3
Zwolle
Thuis
13-06-2020 12:00
Nr. 429278
AFGELAST,
Deventer
MB4
Uit
13-06-2020 12:00
Nr. 429243
AFGELAST,
Epe
MB5
Uit
13-06-2020 12:00
Nr. 429217
AFGELAST,
MB6
Goor
Thuis
13-06-2020 12:00
Nr. 431163
AFGELAST,
MB7
Twente
Thuis
13-06-2020 12:00
Nr. 432406
AFGELAST,
MC2
Wageningen
Thuis
13-06-2020 12:00
Nr. 432541
AFGELAST,
Upward
MC3
Uit
13-06-2020 12:00
Nr. 429748
AFGELAST,
MC4
Ares
Thuis
13-06-2020 12:00
Nr. 432433
AFGELAST,
Wijchen
MC5
Uit
13-06-2020 12:30
Veld1 (Waterveld)
Nr. 430045
AFGELAST,
MC7
Zwolle
Thuis
13-06-2020 12:00
Nr. 429387
AFGELAST,
MD1
Union
Thuis
13-06-2020 12:00
Nr. 429474
AFGELAST,
EHV
MD2
Uit
13-06-2020 12:30
1 KG water (Waterveld)
Nr. 430706
AFGELAST,
MD3
Overbetuwe
Thuis
13-06-2020 12:00
Nr. 432378
AFGELAST,
Goor
MD4
Uit
13-06-2020 12:10
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 429558
AFGELAST,
MD5
Westerduiven
Thuis
13-06-2020 12:00
Nr. 431893
AFGELAST,
MD6
Nijmegen
Thuis
13-06-2020 12:00
Nr. 429612
AFGELAST,
ME1
Ares
Thuis
13-06-2020
Nr. 382198
AFGELAST,
Ares
ME2
Uit
13-06-2020 09:00
Veld 3 Schuite de Boer (Zandveld)
Nr. 376272
AFGELAST,
Twello
ME3
Uit
13-06-2020
Nr. 376173
AFGELAST,
ME4
Epse
Thuis
13-06-2020
Nr. 386877
AFGELAST,
MF1
Twello
Thuis
13-06-2020
Nr. 376146
AFGELAST,
Zwolle
MF2
Uit
13-06-2020
Nr. 376114
AFGELAST,
MF3
Mezen
Thuis
13-06-2020
Nr. 379922
AFGELAST,
Epse
MF4
Uit
13-06-2020
Nr. 376145
AFGELAST,
Zondag 14 juni
D1
Deventer
Thuis
14-06-2020 12:45
Autohaas (Water)
Nr. 214112
AFGELAST, , Scheidsrechters: David Dikkers
DA
Beuningen
Thuis
14-06-2020 14:45
Autohaas (Water)
Nr. 248823
AFGELAST, , Scheidsrechters: D1
Wageningen
DB
Uit
14-06-2020 12:45
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 248825
AFGELAST,
HCHN
DC
Uit
14-06-2020
Nr. 307381
AFGELAST,
Bully
DC
Uit
14-06-2020 12:45
2. Siers (Waterveld)
Nr. 273797
AFGELAST,
H3
Salland
Thuis
14-06-2020 11:00
veld 2 (Semi)
Nr. 250802
AFGELAST, , Scheidsrechters: HB
HB
HCHN
Thuis
14-06-2020 13:00
veld 2 (Semi)
Nr. 241289
AFGELAST, , Scheidsrechters: Sanne van 't Hul, Hans van 't Hul
HCM
HC
Uit
14-06-2020 12:00
Nr. 249817
AFGELAST,
Bemmel
HLA
Uit
14-06-2020 10:45
Veld 1 Rabobank (Waterveld)
Nr. 248963
AFGELAST,