Dames 1

7e in poule Dames senioren 2e klasse D
7e in poule Dames Bekercompetitie Ronde 4 Silvercup - KO Noord-Oost
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

D1
Schijndel D1
Thuis
01-03-2020 12:45
Autohaas (Water)
Nr. OEFEN
Oefenwedstrijd
Kromhouters D1
D1
Uit
08-03-2020 12:45
McDonald's veld (Waterveld)
Nr. 214056
D1
Almelo D1
Thuis
15-03-2020 12:45
Autohaas (Water)
Nr. 214057
Scheidsrechters: David Dikkers, Hans van 't Hul
D1
Ede D1
Thuis
20-03-2020 20:30
Autohaas (Water)
Nr. 375945
HCM D1
D1
Uit
22-03-2020 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 214067
D1
Bemmel D1
Thuis
29-03-2020 12:45
Autohaas (Water)
Nr. 214070
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, David Dikkers
Ares D1
D1
Uit
05-04-2020 12:45
Veld 1 Vosveld (Waterveld)
Nr. 214077
D1
Arnhem D1
Thuis
19-04-2020 12:45
Autohaas (Water)
Nr. 214083
D1
Boxmeer D1
Thuis
10-05-2020 12:45
Autohaas (Water)
Nr. 214089
Zevenaar D1
D1
Uit
17-05-2020 12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 214099
D1
Wijchen D1
Thuis
24-05-2020 12:45
Autohaas (Water)
Nr. 214102
Scheidsrechters: Martijn de Glopper (K), Joost Hamming
Leusden D1
D1
Uit
07-06-2020
Nr. 214111
D1
Deventer D1
Thuis
14-06-2020 12:45
Autohaas (Water)
Nr. 214112
Scheidsrechters: David Dikkers

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kromhouters D1117402912025
2.HCM D1116232915020
3.Arnhem D1116232823020
4.Wijchen D1116143220019
5.Zevenaar D1116142930019
6.Leusden D1115332317018
7.Apeldoorn D1114522721017
8.Boxmeer D1115153626016
9.Almelo D1115152621016
10.Bemmel D111317920010
11.Ares D111218173007
12.Deventer D111001135300

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 5 Silvercup - KO Noord-Oost".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Stick D111005103
2.Barneveld D111004103
3.Mezen D111003003
4.Arnhem D111004203
5.Leusden D111002003
6.Zevenaar D111002103
7.Apeldoorn D110100002
8.Almelo D110100001
9.HCM D110011200
10.Zeewolde D110012400
11.Kromhouters D110010200
12.Doetinchem D110011400
13.Graspiepers D110010300
14.Twente D110011500

Begeleiders (4)

Spelers (15)

Fluit dienst

Zondag 19 april
15:00
DANijmegen DA
Scheidsrechters: D1
Veldhuis Advies (Zand)
Zondag 14 juni
14:45
DABeuningen DB
Scheidsrechters: D1
Autohaas (Water)

Team resultaten

ZevenBoxmeBemmeWijchKromhDevenAres ApeldAlmelLeusdHCM DArnhe
Zevenaar D14 - 22 - 53 - 22 - 22 - 46 - 4
Boxmeer D16 - 02 - 310 - 05 - 3
Bemmel D10 - 11 - 12 - 11 - 2
Wijchen D14 - 14 - 27 - 02 - 35 - 5
Kromhouters D14 - 22 - 15 - 05 - 12 - 11 - 1
Deventer D10 - 10 - 21 - 41 - 40 - 5
Ares D11 - 20 - 10 - 24 - 01 - 4
Apeldoorn D11 - 1
Almelo D12 - 42 - 01 - 21 - 21 - 2
Leusden D13 - 12 - 01 - 12 - 32 - 24 - 2
HCM D14 - 01 - 06 - 06 - 10 - 3
Arnhem D11 - 32 - 03 - 21 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 5 Silvercup - KO Noord-Oost".

GraspQuickZeewoTwentZevenMezenDoetiBemmeKromhBarneApeldAlmelLeusdHCM DArnhe
Graspiepers D10 - 3
Quick Stick D1
Zeewolde D12 - 4
Twente D1
Zevenaar D12 - 1
Mezen D1
Doetinchem D11 - 4
Bemmel D1
Kromhouters D1
Barneveld D1
Apeldoorn D1
Almelo D1
Leusden D1
HCM D1
Arnhem D1