Dames Jong DJ2

4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse C
4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
2
Druten DJ1
5
Apeldoorn DJ2
2
Bemmel DJ1
0
Bemmel DJ2
7
Nijmegen DJ2
0
Union DJ1
0
Apeldoorn DJ1-O
4
Hattem DJ1-O
0
HCHN DJ1-O
6
Almelo DJ1
2
Bully DJ1
4
Kampen DJ1
Zondag 13 september
0
Apeldoorn DJ2
8
Nijmegen DJ2
2
Bemmel DJ2
6
Union DJ1
3
Bemmel DJ1
2
Druten DJ1
1
Bully DJ1
10
Apeldoorn DJ1-O
2
Hattem DJ1-O
3
HCHN DJ1-O
0
Kampen DJ1
3
Almelo DJ1
Zondag 6 september
3
Union DJ1
2
Apeldoorn DJ2
1
Druten DJ1
1
Bemmel DJ2
6
Nijmegen DJ2
0
Bemmel DJ1
3
Apeldoorn DJ1-O
5
Kampen DJ1
6
Almelo DJ1
0
Hattem DJ1-O

Wedstrijdschema

DJ2
Bemmel DJ1
Thuis
27-09-2020 13:00
veld 2 (Semi)
Nr. 490108
Scheidsrechters: DA
Almelo
DJ2
Uit
27-09-2020
Nr. 468770
Bemmel DJ2
DJ2
Uit
04-10-2020 14:00
Veld 3 Sport Village (Semiveld)
Nr. 490109
DJ2
HCHN
Thuis
04-10-2020
Nr. 468774
Kampen
DJ2
Uit
01-11-2020 12:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 468779
DJ2
Union DJ1
Thuis
01-11-2020
Nr. 490111
DJ2
Bully
Thuis
08-11-2020
Nr. 468780
Nijmegen DJ2
DJ2
Uit
08-11-2020
Nr. 490112
Hattem
DJ2
Uit
15-11-2020
Nr. 468784
DJ2
Druten DJ1
Thuis
15-11-2020
Nr. 490114
DJ2
Almelo
Thuis
22-11-2020
Nr. 468787
Bemmel DJ1
DJ2
Uit
22-11-2020
Nr. 490113
HCHN
DJ2
Uit
29-11-2020
Nr. 468790
DJ2
Bemmel DJ2
Thuis
29-11-2020
Nr. 490115

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nijmegen DJ2330021009
2.Union DJ1320191106
3.Bemmel DJ132015806
4.Apeldoorn DJ2310271303
5.Druten DJ130125901
6.Bemmel DJ230123901
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Almelo DJ1330015009
2.Kampen DJ132019806
3.HCHN DJ1-O311151004
4.Apeldoorn DJ1-O3102131003
5.Hattem DJ1-O31026903
6.Bully DJ1301251601

Teambegeleiders (2)

Spelers (16)

Team resultaten

NijmeBemmeApeldUnionDruteBemmeApeld
Nijmegen DJ27 - 06 - 0
Bemmel DJ22 - 6
Apeldoorn DJ20 - 8
Union DJ13 - 2
Druten DJ11 - 12 - 5
Bemmel DJ12 - 03 - 2
Apeldoorn DJ1-O
KampeHCHN ApeldBullyAlmelHatteApeld
Kampen DJ10 - 3
HCHN DJ1-O0 - 6
Apeldoorn DJ2
Bully DJ12 - 41 - 10
Almelo DJ16 - 0
Hattem DJ1-O2 - 3
Apeldoorn DJ1-O3 - 50 - 4