Dames Jong DJ2

4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse C
3e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nijmegen DJ25500410015
2.Union DJ153111413010
3.Bemmel DJ1522171008
4.Apeldoorn DJ2511381504
5.Bemmel DJ2511351804
6.Druten DJ1501452401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Almelo DJ15500263015
2.Kampen DJ154011811012
3.Apeldoorn DJ1-O5203171406
4.Hattem DJ1-O5113121704
5.HCHN DJ1-O511371704
6.Bully DJ15023102802

Teambegeleiders (2)

Spelers (16)

Team resultaten

NijmeBemmeApeldUnionDruteBemmeApeld
Nijmegen DJ28 - 07 - 06 - 0
Bemmel DJ22 - 12 - 6
Apeldoorn DJ20 - 80 - 0
Union DJ13 - 23 - 0
Druten DJ10 - 121 - 12 - 5
Bemmel DJ12 - 02 - 23 - 2
Apeldoorn DJ1-O
KampeHCHN ApeldBullyAlmelHatteApeld
Kampen DJ10 - 34 - 2
HCHN DJ1-O1 - 50 - 6
Apeldoorn DJ2
Bully DJ12 - 41 - 81 - 10
Almelo DJ16 - 03 - 2
Hattem DJ1-O2 - 34 - 4
Apeldoorn DJ1-O3 - 50 - 4