Dames Seven DS1

3e in poule Landelijk - Poule F
6e in poule Landelijk - Poule F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Vrijdag 18 november
3
Zwolle DS2
0
Lochem DS1
0
Apeldoorn DS1
5
Zwolle DS1
0
Deventer DS1
3
Ares DS1
3
Zwolle DS1
0
Lochem DS1
5
Ares DS1
1
Apeldoorn DS1
5
Zwolle DS2
0
Deventer DS1
Vrijdag 4 november
0
Apeldoorn DS1
8
Deventer DS1
Zwolle DS1
Ares DS1
Zwolle DS2
Ares DS1
12
Zwolle DS2
1
Apeldoorn DS1
Zwolle DS1
Zwolle DS2
5
Ares DS1
2
Lochem DS1
2
Lochem DS1
1
Deventer DS1

Wedstrijdschema

Twello S1mix
DS1
Uit
02-12-2022 21:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1018764
Locatie: Hazenakker, Hattem
DS1
Zwolle S4mix
Thuis
02-12-2022
Nr. 1018762
Zwolle S3mix
DS1
Uit
16-12-2022 21:30
Ewepo(veld 5) (Zandveld)
Nr. 1018772
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
DS1
Epe S1mix
Thuis
16-12-2022
Nr. 1018769
DS1
Hattem S1mix
Thuis
13-01-2023
Nr. 1018778
DS1
Twello S1mix
Thuis
13-01-2023
Nr. 1018774
Epe S1mix
DS1
Uit
27-01-2023 21:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1018781
Locatie: Rabohockeypark, TWELLO
Zwolle S4mix
DS1
Uit
27-01-2023 21:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1018783
Locatie: Rabohockeypark, TWELLO
Hattem S1mix
DS1
Uit
10-02-2023 20:30
Ewepo(veld 5) (Zandveld)
Nr. 1018786
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
DS1
Zwolle S3mix
Thuis
10-02-2023
Nr. 1018787

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hattem S1-mix00000000
2.Twello S1-mix00000000
3.Apeldoorn DS100000000
4.Epe S1-mix00000000
5.Zwolle S3-mix00000000
6.Zwolle S4-mix00000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwolle DS29900514027
2.Zwolle DS17601287018
3.Ares DS195042620015
4.Deventer DS18305181809
5.Lochem DS110307153409
6.Apeldoorn DS1900956000

Teambegeleiders (1)

Spelers (13)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Landelijk - Poule F".

ZwollAres ApeldLocheDevenZwoll
Zwolle DS24 - 112 - 17 - 15 - 03 - 1
Ares DS10 - 45 - 15 - 20 - 31 - 5
Apeldoorn DS10 - 101 - 71 - 60 - 80 - 5
Lochem DS10 - 42 - 12 - 11 - 5
Deventer DS10 - 30 - 3 - 4 - 12 - 4
Zwolle DS1 - - 5 - 03 - 0 -