Dames Seven DS1
6e in poule Landelijk - C
6e in poule Landelijk - G
3e in poule Landelijk - J
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Vrijdag 19 april
Zwolle DS1
Twello S1-mix
Apeldoorn DS3
Apeldoorn DS1
Deventer DS1
Zwolle DS2
Zwolle DS2
Apeldoorn DS1
Gorssel/Epse S1-mix
Deventer DS1
Apeldoorn DS3
Zwolle DS1
Twello S1-mix
Gorssel/Epse S1-mix
Vrijdag 12 april
7
Zwolle DS2
1
Twello S1-mix
1
Deventer DS1
7
Zwolle DS1
Apeldoorn DS1
Gorssel/Epse S1-mix
Apeldoorn DS1
Zwolle DS1
Twello S1-mix
Apeldoorn DS3
7
Zwolle DS2
1
Gorssel/Epse S1-mix
Deventer DS1
Apeldoorn DS3
Vrijdag 5 april
9
Zwolle DS2
0
Apeldoorn DS3
1
Deventer DS1
1
Gorssel/Epse S1-mix
1
Apeldoorn DS1
6
Twello S1-mix
0
Gorssel/Epse S1-mix
3
Zwolle DS1
2
Zwolle DS1
1
Zwolle DS2
0
Apeldoorn DS3
3
Apeldoorn DS1
2
Twello S1-mix
2
Deventer DS1
Wedstrijdschema
Zwolle DS2
DS1
Uit
19-04-2024
21:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1332396
Locatie: Rabohockeypark, TWELLO
Apeldoorn DS3
DS1
Uit
19-04-2024
21:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1332399
Locatie: Rabohockeypark, TWELLO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Zwolle DS2 | 8 | 7 | 0 | 1 | 44 | 7 | 0 | 21 |
2. | Zwolle DS1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 37 | 4 | 0 | 21 |
3. | Gorssel/Epse S1-mix | 7 | 4 | 1 | 2 | 23 | 11 | 0 | 13 |
4. | Twello S1-mix | 7 | 2 | 1 | 4 | 14 | 31 | 0 | 7 |
5. | Deventer DS1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 12 | 24 | 0 | 5 |
6. | Apeldoorn DS1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 21 | 0 | 3 |
7. | Apeldoorn DS3 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 40 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Gorssel/Epse S1-mix | 10 | 8 | 0 | 2 | 29 | 13 | 0 | 24 |
2. | Dieren S1-mix | 9 | 7 | 1 | 1 | 37 | 12 | 0 | 22 |
3. | Deventer S1-mix | 10 | 6 | 0 | 4 | 26 | 18 | 0 | 18 |
4. | Deventer DS1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 21 | 30 | 0 | 9 |
5. | Twello S1-mix | 9 | 2 | 1 | 6 | 9 | 27 | 0 | 7 |
6. | Apeldoorn DS1 | 8 | 1 | 0 | 7 | 9 | 31 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Nunspeet S2-mix | 10 | 8 | 1 | 1 | 55 | 14 | 0 | 25 |
2. | Hardenberg DS1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 52 | 15 | 0 | 25 |
3. | Apeldoorn DS2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 39 | 25 | 0 | 16 |
4. | Zwolle DS1 | 10 | 4 | 1 | 5 | 35 | 24 | 0 | 13 |
5. | Zwolle DS2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 21 | 41 | 0 | 9 |
6. | Apeldoorn DS1 | 10 | 0 | 0 | 10 | 3 | 86 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Apeld | Zwoll | Apeld | Twell | Gorss | Deven | Zwoll | |
Apeldoorn DS3 | 0 - 3 | 2 - 3 | 0 - 8 | - | |||
Zwolle DS2 | 4 - 0 | - | 7 - 1 | 7 - 1 | 6 - 1 | ||
Apeldoorn DS1 | 0 - 4 | 1 - 6 | - | 0 - 3 | |||
Twello S1-mix | - | 2 - 6 | - | 2 - 2 | 0 - 6 | ||
Gorssel/Epse S1-mix | 3 - 0 | 7 - 0 | - | 0 - 3 | |||
Deventer DS1 | - | - | 5 - 2 | 0 - 3 | 1 - 7 | ||
Zwolle DS1 | 13 - 0 | 2 - 1 | - | 3 - 2 |
Apeld | Twell | Diere | Deven | Gorss | Deven | |
Apeldoorn DS1 | 0 - 2 | - | 1 - 3 | 1 - 9 | 4 - 1 | |
Twello S1-mix | - | 1 - 1 | 0 - 3 | 2 - 3 | 0 - 7 | |
Dieren S1-mix | 6 - 1 | 6 - 1 | 3 - 2 | 1 - 2 | 5 - 1 | |
Deventer S1-mix | 3 - 0 | 3 - 1 | 2 - 6 | 3 - 0 | 1 - 4 | |
Gorssel/Epse S1-mix | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 3 | 2 - 1 | 3 - 2 | |
Deventer DS1 | 4 - 2 | 1 - 2 | 0 - 6 | 1 - 5 | 0 - 2 |
Apeld | Zwoll | Harde | Nunsp | Apeld | Zwoll | |
Apeldoorn DS2 | 4 - 2 | 2 - 3 | 2 - 7 | 8 - 0 | 3 - 1 | |
Zwolle DS2 | 1 - 6 | 1 - 5 | 0 - 7 | 4 - 0 | 3 - 5 | |
Hardenberg DS1 | 7 - 2 | 2 - 3 | 3 - 2 | 13 - 0 | 2 - 1 | |
Nunspeet S2-mix | 2 - 1 | 5 - 0 | 3 - 3 | 10 - 1 | 4 - 1 | |
Apeldoorn DS1 | 1 - 10 | 1 - 5 | 0 - 11 | 0 - 9 | 0 - 6 | |
Zwolle DS1 | 1 - 1 | 6 - 2 | 1 - 3 | 3 - 6 | 10 - 0 |