Dames Veteranen A

7e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
0
Beuningen DB
5
Upward DB
0
Upward DC
2
Wageningen DB
3
Nijmegen DA
0
Kromhouters DB
0
Apeldoorn DB
2
Overbetuwe DA
2
Oosterbeek DB
1
Apeldoorn DA
6
Dieren DA
1
HCM DA
Zondag 8 september
3
Wageningen DB
1
Beuningen DB
0
Kromhouters DB
0
Dieren DA
1
Apeldoorn DA
0
Upward DC
5
HCM DA
0
Oosterbeek DB
2
Upward DB
1
Apeldoorn DB
1
Overbetuwe DA
1
Nijmegen DA

Wedstrijdschema

DA
Dieren DA
Thuis
22-09-2019 11:00
veld 2 (Semi)
Nr. 248707
Scheidsrechters: HJ1
Kromhouters DB
DA
Uit
29-09-2019 11:00
Kasteel Wijenburg (Waterveld)
Nr. 248715
DA
HCM DA
Thuis
06-10-2019 11:00
veld 2 (Semi)
Nr. 248721
Scheidsrechters: David Dikkers, Hans van 't Hul
Nijmegen DA
DA
Uit
13-10-2019
Nr. 248729
Wageningen DB
DA
Uit
03-11-2019 12:45
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 248737
DA
Upward DB
Thuis
10-11-2019
Nr. 248738
Overbetuwe DA
DA
Uit
17-11-2019
Nr. 248747
DA
Apeldoorn DB
Thuis
24-11-2019
Nr. 248749
Beuningen DB
DA
Uit
01-12-2019 11:00
veld 3 (Zandveld)
Nr. 248757
Upward DC
DA
Uit
08-03-2020
Nr. 248767
DA
Oosterbeek DB
Thuis
15-03-2020
Nr. 248768
Dieren DA
DA
Uit
22-03-2020 12:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 248775
DA
Kromhouters DB
Thuis
29-03-2020
Nr. 248780
HCM DA
DA
Uit
05-04-2020
Nr. 248788
DA
Nijmegen DA
Thuis
19-04-2020
Nr. 248792
DA
Wageningen DB
Thuis
10-05-2020
Nr. 248798
Upward DB
DA
Uit
17-05-2020
Nr. 248807
DA
Overbetuwe DA
Thuis
24-05-2020
Nr. 248812
Apeldoorn DB
DA
Uit
07-06-2020
Nr. 248816
DA
Beuningen DB
Thuis
14-06-2020
Nr. 248823

Poule stand (7e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Upward DB22007106
2.Wageningen DB22005106
3.Dieren DA21106104
4.Nijmegen DA21104104
5.Overbetuwe DA21103104
6.HCM DA21016603
7.Apeldoorn DA21012203
8.Oosterbeek DB21012603
9.Kromhouters DB20110301
10.Apeldoorn DB20021400
11.Upward DC20020300
12.Beuningen DB20021800

Spelers (3)

Fluit dienst

Zondag 22 september
14:45
DJ1Wijchen DJ1
Scheidsrechters: DA
Autohaas (Water)
Zondag 6 oktober
13:00
DJ2Hattem DJ1
Scheidsrechters: DA
Veldhuis Advies (Zand)

Team resultaten

BeuniOverbApeldUpwarDiereOosteKromhWagenUpwarApeldHCM DNijme
Beuningen DB0 - 5
Overbetuwe DA1 - 1
Apeldoorn DB0 - 2
Upward DC0 - 2
Dieren DA6 - 1
Oosterbeek DB2 - 1
Kromhouters DB0 - 0
Wageningen DB3 - 1
Upward DB2 - 1
Apeldoorn DA1 - 0
HCM DA5 - 0
Nijmegen DA3 - 0