Dames Veteranen A

5e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
0
Oosterbeek DB
0
Nijmegen DA
2
Upward DC
1
Dieren DA
0
Overbetuwe DA
0
Apeldoorn DA
2
Beuningen DB
1
Kromhouters DB
3
Upward DB
1
Wageningen DB
Zondag 10 november
2
Dieren DA
2
Beuningen DB
0
Kromhouters DB
2
Apeldoorn DB
0
Oosterbeek DB
2
Upward DC
0
Apeldoorn DA
10
Upward DB
1
Nijmegen DA
2
Wageningen DB
Zondag 3 november
2
Upward DC
0
Nijmegen DA
2
Wageningen DB
2
Apeldoorn DA
8
Upward DB
0
HCM DA
1
Overbetuwe DA
0
Kromhouters DB
0
Apeldoorn DB
8
Dieren DA
1
Beuningen DB
2
Oosterbeek DB
Zondag 27 oktober
4
Dieren DA
0
Overbetuwe DA

Wedstrijdschema

DA
Apeldoorn DB
Thuis
24-11-2019 11:00
veld 2 (Semi)
Nr. 248749
Scheidsrechters: HLA
Beuningen DB
DA
Uit
01-12-2019 11:00
veld 3 (Zandveld)
Nr. 248757
Upward DC
DA
Uit
08-03-2020
Nr. 248767
DA
Oosterbeek DB
Thuis
15-03-2020
Nr. 248768
Dieren DA
DA
Uit
22-03-2020 12:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 248775
DA
Kromhouters DB
Thuis
29-03-2020
Nr. 248780
HCM DA
DA
Uit
05-04-2020
Nr. 248788
DA
Nijmegen DA
Thuis
19-04-2020
Nr. 248792
DA
Wageningen DB
Thuis
10-05-2020
Nr. 248798
Upward DB
DA
Uit
17-05-2020
Nr. 248807
DA
Overbetuwe DA
Thuis
24-05-2020
Nr. 248812
Apeldoorn DB
DA
Uit
07-06-2020
Nr. 248816
DA
Beuningen DB
Thuis
14-06-2020
Nr. 248823

Poule stand (5e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Upward DB9900453027
2.Wageningen DB9522209017
3.Dieren DA9432238015
4.Upward DC94141112013
5.Apeldoorn DB84131316013
6.Overbetuwe DA833278012
7.Nijmegen DA93331113012
8.HCM DA73131523010
9.Apeldoorn DA9234111909
10.Oosterbeek DB923471709
11.Beuningen DB921681907
12.Kromhouters DB901822601

Spelers (16)

Fluit dienst

Zondag 24 november
13:00
HLAUpward HLB
Scheidsrechters: DA
veld 2 (Semi)

Team resultaten

BeuniOverbApeldUpwarDiereOosteKromhWagenUpwarApeldHCM DNijme
Beuningen DB0 - 11 - 22 - 10 - 50 - 1
Overbetuwe DA1 - 21 - 01 - 00 - 01 - 1
Apeldoorn DB0 - 22 - 10 - 85 - 1
Upward DC3 - 01 - 12 - 10 - 22 - 0
Dieren DA2 - 24 - 01 - 06 - 1
Oosterbeek DB2 - 20 - 21 - 52 - 10 - 0
Kromhouters DB0 - 20 - 00 - 50 - 4
Wageningen DB3 - 10 - 04 - 12 - 2
Upward DB2 - 15 - 02 - 03 - 18 - 0
Apeldoorn DA1 - 01 - 10 - 101 - 2
HCM DA5 - 05 - 00 - 6
Nijmegen DA3 - 01 - 22 - 12 - 2