Veteranen D30-2
7e in poule Oost Nederland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
1
HCM D30-1
0
Nijmegen D30-2
0
Apeldoorn D30-2
3
Overbetuwe D30-1
3
Arnhem D30-1
1
Kromhouters D30-2
2
Dieren D30-1
1
Wageningen D30-2
Zondag 17 maart
0
Upward D30-2
4
Dieren D30-1
4
Wageningen D30-2
3
Apeldoorn D30-2
0
Nijmegen D30-2
3
Arnhem D30-1
1
Overbetuwe D30-1
0
HCM D30-1
Zondag 10 maart
1
HCM D30-1
1
Wageningen D30-2
1
Apeldoorn D30-2
1
Upward D30-2
1
Nijmegen D30-2
0
Kromhouters D30-2
1
Arnhem D30-1
1
Overbetuwe D30-1
Zondag 3 maart
0
Kromhouters D30-2
2
Dieren D30-1
1
Upward D30-2
0
HCM D30-1
2
Wageningen D30-2
1
Arnhem D30-1
3
Overbetuwe D30-1
1
Nijmegen D30-2
Wedstrijdschema
Nijmegen D30-2
D30-2
Uit
07-04-2024
10:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1278780
Locatie: Sportpark d'Almarasweg, Nijmegen
D30-2
Arnhem D30-1
Thuis
14-04-2024
14:45
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1278777
Scheidsrechters: D2
HCM D30-1
D30-2
Uit
21-04-2024
10:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1278776
Locatie: Sportpark Drielsedijk, Arnhem
Kromhouters D30-2
D30-2
Uit
26-05-2024
11:00
Kasteel Wijenburg (Waterveld)
Nr. 1278769
Locatie: Sportpark Rauwenhof, Tiel
D30-2
Dieren D30-1
Thuis
02-06-2024
11:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1278768
Scheidsrechters: H2
Poule stand (7e in poule Oost Nederland - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Overbetuwe D30-1 | 12 | 8 | 1 | 3 | 27 | 15 | 0 | 25 |
2. | Dieren D30-1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 30 | 16 | 0 | 23 |
3. | Arnhem D30-1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 33 | 10 | 0 | 21 |
4. | Wageningen D30-2 | 12 | 6 | 2 | 4 | 23 | 18 | 0 | 20 |
5. | HCM D30-1 | 12 | 6 | 1 | 5 | 15 | 18 | 0 | 19 |
6. | Nijmegen D30-2 | 12 | 5 | 2 | 5 | 12 | 15 | 0 | 17 |
7. | Apeldoorn D30-2 | 11 | 3 | 2 | 6 | 16 | 27 | 0 | 11 |
8. | Upward D30-2 | 11 | 2 | 2 | 7 | 7 | 23 | 0 | 8 |
9. | Kromhouters D30-2 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 25 | 0 | 4 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
Martine Geene-Hoedemaeker
Inge Hofland
Mieke van der Linden
Janneke Nidam Westerbeek
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Nijme | Arnhe | Overb | Apeld | Diere | Kromh | Wagen | Upwar | HCM D | |
Nijmegen D30-2 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 3 | |||
Arnhem D30-1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 4 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | ||||
Overbetuwe D30-1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 5 - 0 | 1 - 4 | 1 - 0 | ||||
Apeldoorn D30-2 | 4 - 3 | 0 - 3 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | |||
Dieren D30-1 | 2 - 2 | 3 - 4 | 3 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
Kromhouters D30-2 | 0 - 0 | 0 - 7 | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 3 | ||||
Wageningen D30-2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 4 - 3 | 5 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 3 | ||
Upward D30-2 | 0 - 6 | 2 - 5 | 1 - 1 | 0 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
HCM D30-1 | 1 - 0 | 0 - 4 | 1 - 2 | 0 - 5 | 1 - 1 | 1 - 0 |