Veteranen D30-3
10e in poule Oost Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Woensdag 27 maart
1
EHV D30-1
1
Ede D30-1
Zondag 24 maart
0
QZ D30-1
4
Deventer D30-1
1
Zwolle D30-1
3
Ede D30-1
3
Oosterbeek D30-1
0
EHV D30-1
1
Wageningen D30-1
0
Apeldoorn D30-3
2
PW D30-1
1
Almelo D30-1
Zondag 17 maart
4
Ede D30-1
1
Deventer D30-1
3
Almelo D30-1
0
Zwolle D30-1
7
EHV D30-1
3
PW D30-1
2
Apeldoorn D30-3
2
Oosterbeek D30-1
5
Wageningen D30-1
2
QZ D30-1
Zondag 10 maart
3
Oosterbeek D30-1
1
Wageningen D30-1
3
Deventer D30-1
0
Almelo D30-1
2
Zwolle D30-1
1
EHV D30-1
1
QZ D30-1
6
Ede D30-1
2
PW D30-1
1
Apeldoorn D30-3
Zondag 3 maart
1
Zwolle D30-1
0
Apeldoorn D30-3
0
QZ D30-1
2
Oosterbeek D30-1
4
Ede D30-1
1
Almelo D30-1
2
PW D30-1
7
Wageningen D30-1
1
Deventer D30-1
3
EHV D30-1
Wedstrijdschema
D30-3
QZ D30-1
Thuis
07-04-2024
10:30
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1164329
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Reinier Voute
D30-3
EHV D30-1
Thuis
14-04-2024
10:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1164331
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Philip Kroes
Almelo D30-1
D30-3
Uit
18-04-2024
20:30
VDL Waterveld 1 (Waterveld)
Nr. 1164337
Locatie: Sportpark Hinseveld, Almelo
D30-3
Ede D30-1
Thuis
26-05-2024
12:45
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1164342
Scheidsrechters: H30-3
Deventer D30-1
D30-3
Uit
02-06-2024
10:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1164349
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
D30-3
Zwolle D30-1
Thuis
09-06-2024
14:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1164353
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Philip Kroes
Poule stand (10e in poule Oost Nederland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ede D30-1 | 12 | 9 | 3 | 0 | 36 | 9 | 0 | 30 |
2. | Oosterbeek D30-1 | 12 | 9 | 1 | 2 | 36 | 19 | 0 | 28 |
3. | Wageningen D30-1 | 12 | 8 | 1 | 3 | 32 | 21 | 0 | 25 |
4. | EHV D30-1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 30 | 18 | 0 | 21 |
5. | Almelo D30-1 | 12 | 5 | 2 | 5 | 29 | 27 | 0 | 17 |
6. | Deventer D30-1 | 12 | 5 | 1 | 6 | 24 | 20 | 0 | 16 |
7. | Zwolle D30-1 | 12 | 4 | 4 | 4 | 18 | 23 | 0 | 16 |
8. | PW D30-1 | 12 | 5 | 0 | 7 | 23 | 32 | 0 | 15 |
9. | QZ D30-1 | 12 | 1 | 0 | 11 | 8 | 42 | 0 | 3 |
10. | Apeldoorn D30-3 | 12 | 0 | 1 | 11 | 10 | 35 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (18)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 14 april
Team resultaten
EHV D | Ede D | Apeld | Zwoll | Ooste | QZ D3 | PW D3 | Wagen | Deven | Almel | |
EHV D30-1 | 1 - 1 | 5 - 0 | 3 - 3 | 1 - 3 | 7 - 3 | |||||
Ede D30-1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 4 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||||
Apeldoorn D30-3 | 2 - 2 | 1 - 4 | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 3 | |||||
Zwolle D30-1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 4 | 3 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | |||
Oosterbeek D30-1 | 3 - 0 | 5 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 4 - 1 | 7 - 4 | ||||
QZ D30-1 | 0 - 3 | 1 - 6 | 4 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 4 | ||||
PW D30-1 | 1 - 2 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 7 | 2 - 1 | |||
Wageningen D30-1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | 4 - 1 | 3 - 1 | 5 - 2 | ||||
Deventer D30-1 | 1 - 3 | 1 - 2 | 5 - 0 | 2 - 1 | 3 - 4 | 3 - 0 | ||||
Almelo D30-1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 5 - 0 | 2 - 3 | 5 - 2 | 2 - 1 |