Veteranen D30-3
10e in poule Oost Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 21 april
1
Ede D30-1
0
Wageningen D30-1
2
Deventer D30-1
1
Oosterbeek D30-1
1
Zwolle D30-1
1
PW D30-1
Donderdag 18 april
6
Almelo D30-1
1
Apeldoorn D30-3
Woensdag 17 april
5
EHV D30-1
0
QZ D30-1
Zondag 14 april
2
QZ D30-1
1
Zwolle D30-1
2
Wageningen D30-1
4
Almelo D30-1
1
Oosterbeek D30-1
3
Ede D30-1
4
PW D30-1
1
Deventer D30-1
Zondag 7 april
5
Almelo D30-1
2
Oosterbeek D30-1
3
Ede D30-1
0
PW D30-1
2
Deventer D30-1
2
Zwolle D30-1
3
EHV D30-1
2
Wageningen D30-1
Apeldoorn D30-3
QZ D30-1
Wedstrijdschema
D30-3
EHV D30-1
Thuis
12-05-2024
13:00
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1164331
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Philip Kroes
D30-3
Ede D30-1
Thuis
26-05-2024
12:45
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1164342
Scheidsrechters: H30-3
Deventer D30-1
D30-3
Uit
02-06-2024
10:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1164349
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
D30-3
Zwolle D30-1
Thuis
09-06-2024
14:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1164353
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Philip Kroes
Poule stand (10e in poule Oost Nederland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ede D30-1 | 15 | 12 | 3 | 0 | 43 | 10 | 0 | 39 |
2. | Oosterbeek D30-1 | 15 | 9 | 1 | 5 | 40 | 29 | 0 | 28 |
3. | EHV D30-1 | 14 | 8 | 3 | 3 | 38 | 20 | 0 | 27 |
4. | Almelo D30-1 | 15 | 8 | 2 | 5 | 44 | 32 | 0 | 26 |
5. | Wageningen D30-1 | 15 | 8 | 1 | 6 | 36 | 29 | 0 | 25 |
6. | Deventer D30-1 | 15 | 6 | 2 | 7 | 29 | 27 | 0 | 20 |
7. | PW D30-1 | 15 | 6 | 1 | 8 | 28 | 37 | 0 | 19 |
8. | Zwolle D30-1 | 15 | 4 | 6 | 5 | 22 | 28 | 0 | 18 |
9. | QZ D30-1 | 14 | 2 | 0 | 12 | 10 | 48 | 0 | 6 |
10. | Apeldoorn D30-3 | 13 | 0 | 1 | 12 | 11 | 41 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (18)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 12 mei
Team resultaten
EHV D | Ede D | Apeld | Zwoll | Ooste | QZ D3 | PW D3 | Wagen | Deven | Almel | |
EHV D30-1 | 1 - 1 | 5 - 0 | 3 - 3 | 1 - 3 | 5 - 0 | 7 - 3 | 3 - 2 | |||
Ede D30-1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 4 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
Apeldoorn D30-3 | 2 - 2 | - | 1 - 4 | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 3 | ||||
Zwolle D30-1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 4 | 3 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 2 | ||
Oosterbeek D30-1 | 3 - 0 | 1 - 3 | 5 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 4 - 1 | 7 - 4 | |||
QZ D30-1 | 0 - 3 | 1 - 6 | 4 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 4 | |||
PW D30-1 | 1 - 2 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 7 | 4 - 1 | 2 - 1 | ||
Wageningen D30-1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | 4 - 1 | 3 - 1 | 5 - 2 | 2 - 4 | |||
Deventer D30-1 | 1 - 3 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 5 - 0 | 2 - 1 | 3 - 4 | 3 - 0 | ||
Almelo D30-1 | 1 - 1 | 6 - 1 | 3 - 0 | 5 - 2 | 5 - 0 | 2 - 3 | 5 - 2 | 2 - 1 |