Heren 2

4e in poule Heren senioren reserve Res. overgangsklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

H2 (O)
Zevenaar H2
Thuis
08-03-2020 10:45
Autohaas (Water)
Nr. 252351
Scheidsrechters: David Dikkers, Hans van 't Hul
Union H5
H2 (O)
Uit
15-03-2020 14:45
A-veld (Zandveld)
Nr. 252358
H2 (O)
Zwolle H4
Thuis
22-03-2020 10:45
Autohaas (Water)
Nr. 252361
Scheidsrechters: David Dikkers, Jos de Greeve
H2 (O)
Deventer H2
Thuis
29-03-2020 13:00
veld 2 (Semi)
Nr. 252366
Scheidsrechters: HA
EHV H3
H2 (O)
Uit
05-04-2020 14:30
3 KG water (Waterveld)
Nr. 252372
H2 (O)
Zwolle H3
Thuis
19-04-2020 13:00
veld 2 (Semi)
Nr. 252376
Scheidsrechters: HA
QZ H2
H2 (O)
Uit
17-05-2020
Nr. 252383
H2 (O)
Almelo H2
Thuis
24-05-2020 11:00
veld 2 (Semi)
Nr. 252387
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Sanne van 't Hul

Poule stand (4e in poule Heren senioren reserve Res. overgangsklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.EHV H3108203918026
2.Almelo H2 (O)107213119023
3.PW H2 (O)106224221020
4.Apeldoorn H2 (O)105323119018
5.Zwolle H4104152139013
6.Zevenaar H2 (O)103253541011
7.Union H5103161829010
8.Zwolle H310307243309
9.QZ H2 (O)10226263108
10.Deventer H2 (O)10037203703

Begeleiders (3)

Spelers (15)

Fluit dienst

Zondag 8 maart
12:45
DJ1Nijmegen DJ1
Scheidsrechters: H2 (O)
Autohaas (Water)
Zondag 22 maart
12:45
DJ1QZ DJ1
Scheidsrechters: H2 (O)
Autohaas (Water)
Zondag 29 maart
15:00
HBBully HB
Scheidsrechters: H2 (O)
veld 2 (Semi)
Zondag 19 april
15:00
HJ1Beuningen HJ1
Scheidsrechters: H2 (O)
veld 2 (Semi)
Zondag 24 mei
13:00
DAOverbetuwe DA
Scheidsrechters: H2 (O)
Veldhuis Advies (Zand)

Team resultaten

ZwollZwollEHV HZevenUnionQZ H2PW H2DevenApeldAlmel
Zwolle H41 - 21 - 55 - 41 - 5
Zwolle H32 - 30 - 36 - 43 - 50 - 2
EHV H32 - 03 - 23 - 36 - 4
Zevenaar H2 (O)1 - 66 - 31 - 53 - 33 - 2
Union H54 - 20 - 00 - 2
QZ H2 (O)3 - 45 - 42 - 42 - 32 - 32 - 2
PW H2 (O)6 - 24 - 05 - 01 - 3
Deventer H2 (O)1 - 44 - 42 - 40 - 3
Apeldoorn H2 (O)2 - 26 - 12 - 03 - 3
Almelo H2 (O)3 - 31 - 37 - 65 - 24 - 31 - 1