Heren Jong HJ1

2e in poule Heren Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
3
Ommen HJ1
3
Westerduiven HJ1
4
Oosterbeek HJ1
8
Epe HJ1
2
Almelo HJ1
7
Beuningen HJ1
5
Druten HJ1
1
Zwolle HJ1
Zondag 10 november
2
Zwolle HJ1
1
Almelo HJ1
3
Westerduiven HJ1
8
Beuningen HJ1
Zondag 3 november
2
Nunspeet HJ1
1
Ommen HJ1
6
Oosterbeek HJ1
3
Westerduiven HJ1
4
Apeldoorn HJ1
3
Epe HJ1
6
Beuningen HJ1
2
Zwolle HJ1

Wedstrijdschema

Zwolle HJ1
HJ1
Uit
24-11-2019 15:15
Dommerholt(veld 2) (Waterveld)
Nr. 247735
HJ1
Beuningen HJ1
Thuis
01-12-2019 12:45
Autohaas (Water)
Nr. 247734
Scheidsrechters: David Dikkers, Hans van 't Hul

Poule stand (2e in poule Heren Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Beuningen HJ177007013021
2.Apeldoorn HJ176014911018
3.Druten HJ16600275018
4.Zwolle HJ175022517015
5.Almelo HJ18413132115013
6.Epe HJ18305373309
7.Oosterbeek HJ19207195406
8.Westerduiven HJ18125194205
9.Ommen HJ18116154704
10.Nunspeet HJ1711584704
11.Kampen HJ1301210211901

Begeleiders (4)

Spelers (17)

Fluit dienst

Zondag 1 december
10:45
HCHCM HB
Scheidsrechters: HJ1
Autohaas (Water)

Team resultaten

OmmenOosteZwollEpe HWesteNunspApeldKampeDruteBeuniAlmel
Ommen HJ12 - 43 - 30 - 8
Oosterbeek HJ14 - 86 - 33 - 01 - 42 - 12
Zwolle HJ15 - 15 - 22 - 1
Epe HJ10 - 41 - 10
Westerduiven HJ10 - 64 - 13 - 8
Nunspeet HJ12 - 15 - 50 - 140 - 7
Apeldoorn HJ17 - 14 - 310 - 02 - 4
Kampen HJ12 - 16
Druten HJ17 - 05 - 13 - 1
Beuningen HJ114 - 26 - 213 - 1
Almelo HJ19 - 12 - 7