Heren Jong HJ1

3e in poule Heren Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Heren Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Beuningen HJ199007718027
2.Druten HJ198014210024
3.Apeldoorn HJ197025716021
4.Zwolle HJ196033523018
5.Almelo HJ110514138120016
6.Epe HJ194054233012
7.Oosterbeek HJ19207195406
8.Westerduiven HJ19126224705
9.Ommen HJ19117155204
10.Nunspeet HJ1911786504
11.Kampen HJ1301210211901

Begeleiders (4)

Spelers (16)

Team resultaten

OmmenOosteZwollEpe HWesteNunspApeldKampeDruteBeuniAlmel
Ommen HJ12 - 43 - 30 - 8
Oosterbeek HJ14 - 86 - 33 - 01 - 42 - 12
Zwolle HJ15 - 15 - 22 - 62 - 1
Epe HJ15 - 00 - 41 - 10
Westerduiven HJ10 - 64 - 13 - 8
Nunspeet HJ12 - 15 - 50 - 140 - 7
Apeldoorn HJ17 - 14 - 310 - 02 - 4
Kampen HJ12 - 16
Druten HJ17 - 05 - 13 - 12 - 1
Beuningen HJ114 - 26 - 213 - 14 - 3
Almelo HJ19 - 12 - 7