Heren Jong HJ1

7e in poule Heren Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
2
Apeldoorn HJ1
4
Druten HJ1
2
Ommen HJ1
4
Zwolle HJ1
0
Nunspeet HJ1
7
Almelo HJ1
4
Westerduiven HJ1
1
Kampen HJ1
2
Oosterbeek HJ1
12
Beuningen HJ1
Zondag 8 september
3
Druten HJ1
1
Westerduiven HJ1
5
Zwolle HJ1
1
Oosterbeek HJ1
13
Beuningen HJ1
1
Nunspeet HJ1
2
Kampen HJ1
16
Epe HJ1

Wedstrijdschema

HJ1
Westerduiven HJ1
Thuis
22-09-2019 15:00
Veldhuis Advies (Zand)
Nr. 247696
Scheidsrechters: H2 (O)
Nunspeet HJ1
HJ1
Uit
29-09-2019 12:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 247700
HJ1
Oosterbeek HJ1
Thuis
06-10-2019 14:45
Autohaas (Water)
Nr. 247705
Scheidsrechters: HB
Ommen HJ1
HJ1
Uit
13-10-2019 14:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 247713
HJ1
Epe HJ1
Thuis
03-11-2019
Nr. 247716
Kampen HJ1
HJ1
Uit
10-11-2019
Nr. 247721
Zwolle HJ1
HJ1
Uit
24-11-2019 15:15
Dommerholt(veld 2) (Waterveld)
Nr. 247735
HJ1
Beuningen HJ1
Thuis
01-12-2019
Nr. 247734

Poule stand (7e in poule Heren Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Beuningen HJ1220025306
2.Zwolle HJ122009306
3.Druten HJ122007306
4.Epe HJ1110016203
5.Almelo HJ121019303
6.Westerduiven HJ121015403
7.Apeldoorn HJ121015603
8.Ommen HJ110012400
9.Oosterbeek HJ1200231700
10.Kampen HJ1200232000
11.Nunspeet HJ1200212000

Begeleiders (1)

Fluit dienst

Zondag 22 september
11:00
DADieren DA
Scheidsrechters: HJ1
veld 2 (Semi)
Zondag 6 oktober
11:00
HBPW HC
Scheidsrechters: HJ1
Veldhuis Advies (Zand)

Team resultaten

OmmenOosteZwollEpe HWesteNunspApeldKampeDruteBeuniAlmel
Ommen HJ12 - 4
Oosterbeek HJ12 - 12
Zwolle HJ15 - 1
Epe HJ1
Westerduiven HJ14 - 1
Nunspeet HJ10 - 7
Apeldoorn HJ12 - 4
Kampen HJ12 - 16
Druten HJ13 - 1
Beuningen HJ113 - 1
Almelo HJ1