Heren Jong HJ1

1e in poule Heren Jong Senioren lentecompetitie 2e klasse A
3e in poule Heren Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 8 maart
0
Beuningen HJ1
4
Druten HJ1

Wedstrijdschema

Zwolle
HJ1
Uit
29-03-2020 12:45
Nieuwenhuijse(veld 6) (Zandveld)
Nr. 401546
AFGELAST,
HJ1
Druten
Thuis
05-04-2020 10:45
Autohaas (Water)
Nr. 401547
Scheidsrechters: Sanne van 't Hul, Hans van 't Hul
HJ1
Beuningen HJ1
Thuis
19-04-2020 15:00
veld 2 (Semi)
Nr. 401549
Scheidsrechters: H2 (O)
HJ1
Zwolle HJ1
Thuis
10-05-2020 10:45
Autohaas (Water)
Nr. 401551
Scheidsrechters: Sanne van 't Hul, Hans van 't Hul
Druten HJ1
HJ1
Uit
17-05-2020
Nr. 401552
Beuningen HJ1
HJ1
Uit
24-05-2020 16:45
Bender-veld (1) (Waterveld)
Nr. 401555

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn HJ111006103
2.Druten HJ111004003
3.Beuningen HJ110010400
4.Zwolle HJ110011600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Beuningen HJ199007718027
2.Druten HJ198014210024
3.Apeldoorn HJ197025716021
4.Zwolle HJ196033523018
5.Almelo HJ110514138120016
6.Epe HJ194054233012
7.Oosterbeek HJ19207195406
8.Westerduiven HJ19126224705
9.Ommen HJ19117155204
10.Nunspeet HJ1911786504
11.Kampen HJ1301210211901

Begeleiders (4)

Spelers (16)

Fluit dienst

Zondag 19 april
11:00
HBZutphen HA
Scheidsrechters: HJ1
veld 2 (Semi)

Overige activiteiten

Zondag 5 april
12:30 – 14:30
Bardienst zo 12:30-14:30: Heren Jong 1 (voorheen H4)

Team resultaten

ZwollApeldDruteBeuni
Zwolle HJ1
Apeldoorn HJ1
Druten HJ1
Beuningen HJ10 - 4
OmmenOosteZwollEpe HWesteNunspApeldKampeDruteBeuniAlmel
Ommen HJ12 - 43 - 30 - 8
Oosterbeek HJ14 - 86 - 33 - 01 - 42 - 12
Zwolle HJ15 - 15 - 22 - 62 - 1
Epe HJ15 - 00 - 41 - 10
Westerduiven HJ10 - 64 - 13 - 8
Nunspeet HJ12 - 15 - 50 - 140 - 7
Apeldoorn HJ17 - 14 - 310 - 02 - 4
Kampen HJ12 - 16
Druten HJ17 - 05 - 13 - 12 - 1
Beuningen HJ114 - 26 - 213 - 14 - 3
Almelo HJ19 - 12 - 7