Heren Jong HJ1

4e in poule Heren Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Doetinchem
HJ1
Uit
29-11-2020 13:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 484414
AFGELAST,
HJ1
Beuningen HJ1
Thuis
07-03-2021
Nr. 492678
Almelo HJ1
HJ1
Uit
14-03-2021
Nr. 498855

Poule stand (4e in poule Heren Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Deventer HJ1-O5500295015
2.Beuningen HJ154012911012
3.Doetinchem HJ1-O5401269012
4.Apeldoorn HJ154012714012
5.Meppel HJ154012517012
6.Overbetuwe HJ1-O54011914012
7.Druten HJ15203151406
8.Arnhem HJ1-O4112101204
9.Westerduiven HJ15113142404
10.Epe HJ15104192503
11.Zwolle HJ1410372303
12.PW HJ15104113103
13.Union HJ1510483003
14.Almelo HJ1500591900

Teambegeleiders (4)

Spelers (15)

Team resultaten

UnionPW HJArnheMeppeOverbDoetiDevenZwollEpe HWesteApeldDruteBeuniAlmel
Union HJ11 - 73 - 1
PW HJ15 - 0
Arnhem HJ1-O3 - 3
Meppel HJ13 - 2
Overbetuwe HJ1-O5 - 21 - 5
Doetinchem HJ1-O11 - 13 - 42 - 1
Deventer HJ1-O5 - 311 - 1
Zwolle HJ14 - 12 - 6
Epe HJ12 - 35 - 84 - 1
Westerduiven HJ13 - 100 - 6
Apeldoorn HJ1
Druten HJ14 - 50 - 2
Beuningen HJ112 - 18 - 41 - 0
Almelo HJ13 - 41 - 33 - 6