Heren Jong HJ1

2e in poule Heren Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
8
Beuningen HJ1
4
Epe HJ1
3
Doetinchem HJ1-O
4
Meppel HJ1
1
Almelo HJ1
3
Druten HJ1
Zondag 13 september
0
Druten HJ1
2
Deventer HJ1-O
3
Union HJ1
1
Westerduiven HJ1
5
PW HJ1
0
Zwolle HJ1
3
Almelo HJ1
6
Beuningen HJ1
2
Epe HJ1
3
Doetinchem HJ1-O
Zondag 6 september
5
Overbetuwe HJ1-O
2
PW HJ1
1
Beuningen HJ1
0
Druten HJ1
4
Zwolle HJ1
1
Union HJ1
2
Doetinchem HJ1-O
1
Almelo HJ1
5
Deventer HJ1-O
3
Arnhem HJ1-O
3
Westerduiven HJ1
10
Meppel HJ1

Wedstrijdschema

PW HJ1
HJ1
Uit
27-09-2020 14:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 484369
HJ1
Arnhem HJ1
Thuis
04-10-2020 12:45
Autohaas (Water)
Nr. 484371
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, David Dikkers
Deventer HJ1
HJ1
Uit
25-10-2020
Nr. 484379
HJ1
Overbetuwe HJ1
Thuis
01-11-2020
Nr. 484385
Zwolle HJ1
HJ1
Uit
08-11-2020
Nr. 484397
HJ1
Westerduiven HJ1
Thuis
15-11-2020
Nr. 484398
Druten HJ1
HJ1
Uit
22-11-2020
Nr. 484406
Doetinchem HJ1
HJ1
Uit
29-11-2020 13:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 484414
HJ1
Beuningen HJ1
Thuis
07-03-2021
Nr. 492678
Almelo HJ1
HJ1
Uit
14-03-2021
Nr. 498855

Poule stand (2e in poule Heren Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Beuningen HJ1330015709
2.Apeldoorn HJ13300171009
3.Meppel HJ13201181206
4.Overbetuwe HJ1-O22007306
5.Deventer HJ1-O22007306
6.Doetinchem HJ1-O32018706
7.Druten HJ131023403
8.Zwolle HJ121014603
9.PW HJ1310291203
10.Westerduiven HJ13102111503
11.Union HJ1310261103
12.Arnhem HJ1-O20024700
13.Epe HJ13003101600
14.Almelo HJ1300351100

Teambegeleiders (4)

Spelers (15)

Fluit dienst

Zondag 4 oktober
14:45
DJ1HCHN DJ1
Scheidsrechters: HJ1
Autohaas (Water)

Team resultaten

UnionPW HJArnheMeppeOverbDoetiDevenZwollEpe HWesteApeldDruteBeuniAlmel
Union HJ13 - 1
PW HJ15 - 0
Arnhem HJ1-O
Meppel HJ1
Overbetuwe HJ1-O5 - 2
Doetinchem HJ1-O3 - 42 - 1
Deventer HJ1-O5 - 3
Zwolle HJ14 - 1
Epe HJ12 - 3
Westerduiven HJ13 - 10
Apeldoorn HJ1
Druten HJ10 - 2
Beuningen HJ18 - 41 - 0
Almelo HJ11 - 33 - 6