Heren 1
5e in poule Landelijk - D
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 14 april
5
QZ H1
4
Amersfoort H1
3
Kromhouters H1
2
Apeliotes H1
2
GHBS H1
1
Beuningen H1
1
Zwolle H1
1
Upward H1
1
EHV H1
2
Union H1
Zondag 7 april
2
Union H1
1
GHBS H1
3
Apeliotes H1
2
EHV H1
2
Amersfoort H1
3
Kromhouters H1
2
Roden H1
2
QZ H1
6
Upward H1
1
Apeldoorn H1
1
Beuningen H1
4
Zwolle H1
Donderdag 4 april
4
Upward H1
1
Roden H1
Zondag 24 maart
2
QZ H1
3
Upward H1
5
Kromhouters H1
2
Roden H1
3
GHBS H1
0
Apeliotes H1
4
Union H1
3
Beuningen H1
2
Apeldoorn H1
3
Zwolle H1
3
EHV H1
1
Amersfoort H1
Wedstrijdschema
Amersfoort H1
H1
Uit
21-04-2024
14:45
Orec Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1154976
Locatie: Sportpark 'Birkhoven', Amersfoort
H1
Apeliotes H1
Thuis
28-04-2024
14:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1154984
Bondsarbitrage
H1
Roden H1
Thuis
05-05-2024
14:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1154972
Union H1
H1
Uit
12-05-2024
14:45
C-veld (Waterveld)
Nr. 1154987
Locatie: Sportpark 'De Kluis', Malden
H1
GHBS H1
Thuis
26-05-2024
14:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1154995
Bondsarbitrage
EHV H1
H1
Uit
02-06-2024
14:45
1 KG water (Waterveld)
Nr. 1154998
Locatie: Wesselerbrink-Noord, ENSCHEDE
Poule stand (5e in poule Landelijk - D)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | GHBS H1 | 17 | 13 | 0 | 4 | 49 | 30 | 0 | 39 |
2. | Upward H1 | 18 | 12 | 3 | 3 | 55 | 26 | 0 | 39 |
3. | Union H1 | 17 | 11 | 4 | 2 | 62 | 33 | 0 | 37 |
4. | Zwolle H1 | 17 | 10 | 3 | 4 | 43 | 26 | 0 | 33 |
5. | Apeldoorn H1 | 16 | 8 | 3 | 5 | 41 | 38 | 0 | 27 |
6. | Kromhouters H1 | 17 | 8 | 2 | 7 | 38 | 40 | 0 | 26 |
7. | Amersfoort H1 | 17 | 6 | 2 | 9 | 39 | 49 | 0 | 20 |
8. | Beuningen H1 | 17 | 6 | 1 | 10 | 52 | 45 | 0 | 19 |
9. | EHV H1 | 17 | 4 | 3 | 10 | 29 | 50 | 0 | 15 |
10. | Roden H1 | 17 | 4 | 2 | 11 | 30 | 47 | 0 | 14 |
11. | QZ H1 | 17 | 4 | 2 | 11 | 30 | 49 | 0 | 14 |
12. | Apeliotes H1 | 17 | 3 | 1 | 13 | 37 | 72 | 0 | 10 |
Teambegeleiders (2)
Spelers (16)
Jorth Pieterson
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Zwoll | QZ H1 | EHV H | Upwar | Union | Roden | Kromh | GHBS | Beuni | Apeli | Apeld | Amers | |
Zwolle H1 | 4 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 3 | 1 - 0 | 3 - 4 | 5 - 2 | 6 - 3 | 0 - 1 | |||
QZ H1 | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 4 | 3 - 4 | 2 - 1 | 2 - 3 | 5 - 4 | |||
EHV H1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 3 | 2 - 3 | 2 - 5 | 3 - 1 | ||||
Upward H1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 6 - 0 | 1 - 3 | 4 - 1 | 7 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | 6 - 1 | 4 - 1 | ||
Union H1 | 2 - 2 | 3 - 3 | 2 - 2 | 5 - 0 | 2 - 1 | 4 - 3 | 6 - 3 | 5 - 1 | ||||
Roden H1 | 2 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 3 - 7 | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 6 - 2 | 1 - 3 | |||
Kromhouters H1 | 0 - 2 | 5 - 4 | 5 - 2 | 1 - 3 | 5 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 3 - 2 | |||
GHBS H1 | 3 - 0 | 5 - 4 | 3 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 3 | 5 - 4 | ||||
Beuningen H1 | 1 - 4 | 7 - 0 | 8 - 1 | 1 - 2 | 3 - 5 | 7 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 | ||||
Apeliotes H1 | 3 - 2 | 0 - 5 | 0 - 7 | 4 - 5 | 1 - 3 | 3 - 4 | 4 - 3 | 3 - 3 | ||||
Apeldoorn H1 | 2 - 3 | 5 - 2 | 1 - 2 | 3 - 3 | 4 - 3 | 2 - 1 | 5 - 5 | 2 - 3 | ||||
Amersfoort H1 | 1 - 3 | 1 - 0 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 3 | 1 - 5 | 5 - 2 |