JO18-3
6e in poule Oost Nederland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
1
Arnhem JO18-2
6
Zutphen JO18-2
5
Apeldoorn JO18-3
3
Druten JO18-1
3
Oosterbeek JO18-2
3
Ares JO18-1
Nijmegen JO18-3
Upward JO18-1
Zaterdag 16 maart
1
Upward JO18-1
5
Oosterbeek JO18-2
4
Ares JO18-1
1
Apeldoorn JO18-3
4
Zutphen JO18-2
1
Nijmegen JO18-3
7
Druten JO18-1
0
Arnhem JO18-2
Zaterdag 9 maart
2
Apeldoorn JO18-3
7
Arnhem JO18-2
2
Zutphen JO18-2
4
Oosterbeek JO18-2
9
Ares JO18-1
2
Upward JO18-1
2
Druten JO18-1
3
Nijmegen JO18-3
Zaterdag 2 maart
2
Upward JO18-1
9
Zutphen JO18-2
2
Arnhem JO18-2
6
Ares JO18-1
6
Oosterbeek JO18-2
6
Druten JO18-1
5
Nijmegen JO18-3
1
Apeldoorn JO18-3
Wedstrijdschema
Zutphen JO18-2
JO18-3
Uit
30-03-2024
10:30
Veld 4 - Zuid (Waterveld)
Nr. 1212421
Locatie: Zuidveen, Zutphen
JO18-3
Upward JO18-1
Thuis
06-04-2024
12:20
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1212423
Scheidsrechters: Jorrit van t Hul, David Dikkers
Oosterbeek JO18-2
JO18-3
Uit
13-04-2024
Nr. 1212428
Locatie: Sportpark 'De Bilderberg', Oosterbeek
JO18-3
Nijmegen JO18-3
Thuis
20-04-2024
12:20
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1212431
Scheidsrechters: Victor Evers, Niels Herscheit
Arnhem JO18-2
JO18-3
Uit
11-05-2024
13:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1212435
Locatie: Sportpark Beekhuizen, Velp
Poule stand (6e in poule Oost Nederland - C)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ares JO18-1 | 9 | 7 | 2 | 0 | 43 | 15 | 0 | 23 |
2. | Oosterbeek JO18-2 | 9 | 5 | 4 | 0 | 32 | 19 | 0 | 19 |
3. | Zutphen JO18-2 | 9 | 6 | 0 | 3 | 37 | 21 | 0 | 18 |
4. | Druten JO18-1 | 8 | 5 | 1 | 2 | 31 | 16 | 0 | 16 |
5. | Nijmegen JO18-3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 24 | 21 | 0 | 10 |
6. | Apeldoorn JO18-3 | 9 | 2 | 0 | 7 | 20 | 40 | 0 | 6 |
7. | Arnhem JO18-2 | 9 | 1 | 0 | 8 | 18 | 41 | 0 | 3 |
8. | Upward JO18-1 | 8 | 1 | 0 | 7 | 17 | 49 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (13)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Drute | Arnhe | Apeld | Zutph | Upwar | Ooste | Nijme | Ares | |
Druten JO18-1 | 7 - 0 | 4 - 1 | 6 - 1 | 2 - 3 | 1 - 3 | |||
Arnhem JO18-2 | 0 - 3 | 1 - 6 | 2 - 4 | 3 - 6 | 2 - 6 | |||
Apeldoorn JO18-3 | 5 - 3 | 2 - 7 | 1 - 6 | 1 - 4 | 1 - 6 | |||
Zutphen JO18-2 | 0 - 1 | 4 - 2 | 2 - 4 | 4 - 1 | 1 - 7 | |||
Upward JO18-1 | 1 - 7 | 2 - 9 | 1 - 5 | 4 - 7 | ||||
Oosterbeek JO18-2 | 6 - 6 | 3 - 1 | 4 - 2 | 3 - 3 | ||||
Nijmegen JO18-3 | 5 - 1 | 2 - 5 | - | 1 - 1 | ||||
Ares JO18-1 | 4 - 1 | 9 - 2 | 2 - 2 | 3 - 2 |