JO16-1
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
Shinty JO16-1
6
Spandersbosch JO16-1
0
Myra JO16-1
3
Leiden JO16-1
3
Apeldoorn JO16-1
9
Maarssen JO16-1
Zaterdag 16 maart
3
Spandersbosch JO16-1
5
Maarssen JO16-1
8
Leiden JO16-1
2
Shinty JO16-1
3
Apeldoorn JO16-1
3
Myra JO16-1
Zaterdag 9 maart
4
Maarssen JO16-1
2
Myra JO16-1
1
Spandersbosch JO16-1
2
Leiden JO16-1
3
Shinty JO16-1
5
Apeldoorn JO16-1
Zaterdag 2 maart
2
Myra JO16-1
2
Shinty JO16-1
5
Leiden JO16-1
4
Maarssen JO16-1
4
Apeldoorn JO16-1
6
Spandersbosch JO16-1
Wedstrijdschema
Leiden JO16-1
JO16-1
Uit
06-04-2024
12:10
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1280296
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Spandersbosch JO16-1
JO16-1
Uit
13-04-2024
12:30
KGW1 Kasteeltuin veld (Waterveld)
Nr. 1280300
Locatie: Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch), Hilversum
JO16-1
Shinty JO16-1
Thuis
20-04-2024
12:10
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1280303
Scheidsrechters: Reinier Voute, David Dikkers
Myra JO16-1
JO16-1
Uit
11-05-2024
Nr. 1280305
Locatie: Sportlaan Oost (Myra), Amstelveen
Maarssen JO16-1
JO16-1
Uit
25-05-2024
12:30
Crisp (1) (Waterveld)
Nr. 1280310
Locatie: Sportpark Oostwaard, Maarssen
JO16-1
Leiden JO16-1
Thuis
01-06-2024
12:10
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1280311
Scheidsrechters: Peter van Bottenburg, Reinier Voute
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leiden JO16-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 18 | 7 | 0 | 12 |
2. | Maarssen JO16-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 22 | 13 | 0 | 9 |
3. | Spandersbosch JO16-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 16 | 13 | 0 | 6 |
4. | Apeldoorn JO16-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 15 | 21 | 0 | 4 |
5. | Myra JO16-1 | 4 | 0 | 2 | 2 | 7 | 12 | 0 | 2 |
6. | Shinty JO16-1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 9 | 21 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Schaerweijde JO16-1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 34 | 20 | 0 | 21 |
2. | Xenios JO16-1 | 10 | 6 | 2 | 2 | 52 | 25 | 0 | 20 |
3. | Laren JO16-1 | 10 | 5 | 3 | 2 | 44 | 21 | 0 | 18 |
4. | Naarden JO16-1 | 10 | 5 | 3 | 2 | 40 | 19 | 0 | 18 |
5. | Apeldoorn JO16-1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 29 | 38 | 0 | 7 |
6. | GHBS JO16-1 | 10 | 0 | 0 | 10 | 7 | 83 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Tom de Haan
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (13)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Spand | Shint | Myra | Maars | Leide | Apeld | |
Spandersbosch JO16-1 | 3 - 5 | 1 - 2 | ||||
Shinty JO16-1 | 2 - 6 | 3 - 5 | ||||
Myra JO16-1 | 2 - 2 | 0 - 3 | ||||
Maarssen JO16-1 | 4 - 2 | |||||
Leiden JO16-1 | 8 - 2 | 5 - 4 | ||||
Apeldoorn JO16-1 | 4 - 6 | 3 - 3 | 3 - 9 |
Xenio | Schae | Naard | Laren | GHBS | Apeld | |
Xenios JO16-1 | 3 - 3 | 3 - 0 | 4 - 3 | 9 - 1 | 4 - 3 | |
Schaerweijde JO16-1 | 2 - 6 | 1 - 1 | 3 - 2 | 7 - 0 | 5 - 1 | |
Naarden JO16-1 | 4 - 3 | 2 - 4 | 2 - 2 | 11 - 0 | 3 - 1 | |
Laren JO16-1 | 5 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 9 - 1 | 5 - 3 | |
GHBS JO16-1 | 0 - 15 | 1 - 4 | 1 - 9 | 1 - 8 | 0 - 5 | |
Apeldoorn JO16-1 | 4 - 4 | 1 - 2 | 3 - 7 | 2 - 6 | 6 - 2 |