Jongens B4

1e in poule Jongens B voorcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Jongens B voorcompetitie 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn JB45500346015
2.Wageningen JB3522171408
3.HCM JB25212121107
4.Oosterbeek JB25212141507
5.Nijmegen JB4511391704
6.Druten JB15014122501

Teambegeleiders (3)

Spelers (16)

Team resultaten

DruteOosteApeldHCM JWagenNijme
Druten JB12 - 53 - 3
Oosterbeek JB25 - 32 - 4
Apeldoorn JB47 - 0
HCM JB24 - 21 - 1
Wageningen JB33 - 11 - 1
Nijmegen JB43 - 42 - 11 - 2