JO12-1
3e in poule Oost Nederland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
10
Apeldoorn JO12-1
1
EHV JO12-1
6
Hattem JO12-1
1
Twente JO12-1
3
Zutphen JO12-1
2
Lochem JO12-1
Zaterdag 16 maart
0
Twente JO12-1
2
Apeldoorn JO12-1
5
Zutphen JO12-1
2
Hattem JO12-1
2
EHV JO12-1
5
Lochem JO12-1
Zaterdag 9 maart
3
Lochem JO12-1
2
Hattem JO12-1
6
EHV JO12-1
2
Twente JO12-1
2
Apeldoorn JO12-1
4
Zutphen JO12-1
Zaterdag 2 maart
1
Twente JO12-1
3
Lochem JO12-1
12
Zutphen JO12-1
1
EHV JO12-1
2
Hattem JO12-1
1
Apeldoorn JO12-1
Wedstrijdschema
Lochem JO12-1
JO12-1
Uit
06-04-2024
11:40
Kg 1 (Zandveld)
Nr. 1320878
Locatie: Lochem, Lochem
JO12-1
Hattem JO12-1
Thuis
13-04-2024
08:50
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1320879
Scheidsrechters: Derk Lodiers, Nynke van den Heuvel
Zutphen JO12-1
JO12-1
Uit
20-04-2024
09:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1320883
Locatie: Zuidveen, Zutphen
JO12-1
Twente JO12-1
Thuis
25-05-2024
12:30
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1320886
Scheidsrechters: Menno Bax, Olivia Thunnissen
EHV JO12-1
JO12-1
Uit
01-06-2024
12:20
2 KG Water (Waterveld)
Nr. 1320889
Locatie: Wesselerbrink-Noord, ENSCHEDE
JO12-1
Lochem JO12-1
Thuis
08-06-2024
10:20
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1320893
Scheidsrechters: Menno Bax, Heidi Snel
Poule stand (3e in poule Oost Nederland - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Zutphen JO12-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 24 | 7 | 0 | 12 |
2. | Lochem JO12-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 8 | 0 | 9 |
3. | Apeldoorn JO12-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 15 | 7 | 0 | 6 |
4. | Hattem JO12-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 10 | 0 | 6 |
5. | EHV JO12-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 | 29 | 0 | 3 |
6. | Twente JO12-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 17 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (5)
Spelers (13)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
EHV J | Zutph | Twent | Loche | Hatte | Apeld | |
EHV JO12-1 | 6 - 2 | 2 - 5 | ||||
Zutphen JO12-1 | 12 - 1 | 3 - 2 | 5 - 2 | |||
Twente JO12-1 | 1 - 3 | 0 - 2 | ||||
Lochem JO12-1 | 3 - 2 | |||||
Hattem JO12-1 | 6 - 1 | 2 - 1 | ||||
Apeldoorn JO12-1 | 10 - 1 | 2 - 4 |