MO18-3
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
Arnhem MO18-2
1
Ares MO18-4
4
Ede MO18-2
0
Mezen MO18-2
1
Dieren MO18-1
6
Apeldoorn MO18-3
4
Oosterbeek MO18-2
2
Upward MO18-2
Zaterdag 16 maart
2
Apeldoorn MO18-3
4
Ede MO18-2
0
Mezen MO18-2
4
Arnhem MO18-2
0
Ares MO18-4
6
Oosterbeek MO18-2
0
Upward MO18-2
1
Dieren MO18-1
Zaterdag 9 maart
0
Upward MO18-2
5
Ede MO18-2
2
Apeldoorn MO18-3
0
Arnhem MO18-2
1
Ares MO18-4
3
Mezen MO18-2
3
Oosterbeek MO18-2
2
Dieren MO18-1
Zaterdag 2 maart
2
Mezen MO18-2
0
Apeldoorn MO18-3
3
Arnhem MO18-2
1
Upward MO18-2
4
Ede MO18-2
3
Oosterbeek MO18-2
4
Dieren MO18-1
1
Ares MO18-4
Wedstrijdschema
MO18-3
Oosterbeek MO18-2
Thuis
30-03-2024
12:30
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1212869
Scheidsrechters: Jorrit van t Hul, David Dikkers
Upward MO18-2
MO18-3
Uit
06-04-2024
17:10
Dirkzwager veld 3 (Waterveld)
Nr. 1212874
Locatie: Sportpark 'De Bakenberg', Arnhem
Ares MO18-4
MO18-3
Uit
13-04-2024
12:10
Volvo Nieuwenhuijse veld 1 (Waterveld)
Nr. 1212878
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
MO18-3
Mezen MO18-2
Thuis
20-04-2024
14:45
Veld 4 - (zand)
Nr. 1212880
Scheidsrechters: Jeroen Aardoom, Bart Haverman
Arnhem MO18-2
MO18-3
Uit
11-05-2024
11:40
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1212885
Locatie: Sportpark Beekhuizen, Velp
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ede MO18-2 | 9 | 9 | 0 | 0 | 40 | 11 | 0 | 27 |
2. | Oosterbeek MO18-2 | 9 | 7 | 0 | 2 | 36 | 18 | 0 | 21 |
3. | Arnhem MO18-2 | 9 | 5 | 1 | 3 | 21 | 25 | 0 | 16 |
4. | Upward MO18-2 | 9 | 4 | 0 | 5 | 18 | 18 | 0 | 12 |
5. | Dieren MO18-1 | 9 | 3 | 2 | 4 | 16 | 20 | 0 | 11 |
6. | Mezen MO18-2 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | 20 | 0 | 10 |
7. | Apeldoorn MO18-3 | 9 | 3 | 0 | 6 | 19 | 19 | 0 | 9 |
8. | Ares MO18-4 | 9 | 0 | 0 | 9 | 7 | 39 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Epe MO18-1-mix | 5 | 5 | 0 | 0 | 40 | 5 | 0 | 15 |
2. | Apeldoorn MO18-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 11 | 0 | 9 |
3. | Gorssel/Epse MO18-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 15 | 15 | 0 | 7 |
4. | Lochem MO18-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 14 | 0 | 6 |
5. | Deventer MO18-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 13 | 15 | 0 | 4 |
6. | Ares MO18-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 27 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Sterre de Kock
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Ares | Ede M | Upwar | Ooste | Mezen | Diere | Arnhe | Apeld | |
Ares MO18-4 | 0 - 5 | 0 - 6 | 1 - 3 | 2 - 3 | ||||
Ede MO18-2 | 4 - 3 | 4 - 0 | 8 - 2 | 3 - 1 | ||||
Upward MO18-2 | 6 - 0 | 0 - 5 | 4 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | |||
Oosterbeek MO18-2 | 6 - 0 | 4 - 2 | 3 - 2 | 7 - 2 | 4 - 3 | |||
Mezen MO18-2 | 1 - 4 | 1 - 2 | 0 - 4 | 2 - 0 | ||||
Dieren MO18-1 | 4 - 1 | 2 - 3 | 1 - 3 | 2 - 2 | 1 - 6 | |||
Arnhem MO18-2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 2 | 2 - 2 | ||||
Apeldoorn MO18-3 | 4 - 2 | 2 - 4 | 1 - 2 | 0 - 1 | 2 - 0 |
Gorss | Loche | Epe M | Deven | Ares | Apeld | |
Gorssel/Epse MO18-1 | 2 - 10 | 8 - 1 | 1 - 3 | |||
Lochem MO18-2 | 0 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
Epe MO18-1-mix | 6 - 0 | 7 - 3 | 6 - 0 | |||
Deventer MO18-2 | 1 - 1 | 6 - 0 | ||||
Ares MO18-2 | 1 - 0 | 0 - 11 | ||||
Apeldoorn MO18-3 | 4 - 1 | 2 - 0 |