MO16-2
Uitslag
Zaterdag 23 maart
3
Zwolle MO16-3
2
Ares MO16-1
3
Meppel MO16-1
8
Flevoland MO16-1
3
Apeldoorn MO16-2
5
Hattem MO16-1
Zaterdag 16 maart
2
Zwolle MO16-3
1
Meppel MO16-1
7
Flevoland MO16-1
0
Apeldoorn MO16-2
5
Hattem MO16-1
2
Ares MO16-1
Zaterdag 9 maart
1
Ares MO16-1
0
Meppel MO16-1
3
Apeldoorn MO16-2
2
Zwolle MO16-3
2
Hattem MO16-1
4
Flevoland MO16-1
Zaterdag 2 maart
0
Zwolle MO16-3
4
Hattem MO16-1
0
Meppel MO16-1
4
Apeldoorn MO16-2
4
Flevoland MO16-1
0
Ares MO16-1
Wedstrijdschema
Ares MO16-1
MO16-2
Uit
06-04-2024
14:30
Emotion veld 2 (Waterveld)
Nr. 1318138
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
MO16-2
Meppel MO16-1
Thuis
13-04-2024
12:10
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1318139
Scheidsrechters: Peter van Bottenburg, David Dikkers
Zwolle MO16-3
MO16-2
Uit
20-04-2024
12:15
Stern(veld 7) (Zandveld)
Nr. 1318143
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
MO16-2
Flevoland MO16-1
Thuis
25-05-2024
14:20
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1318146
Scheidsrechters: Reinier Voute, Jorrit van t Hul
Hattem MO16-1
MO16-2
Uit
01-06-2024
11:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1318149
Locatie: Hazenakker, Hattem
MO16-2
Ares MO16-1
Thuis
08-06-2024
14:00
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1318153
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Flevoland MO16-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 23 | 5 | 0 | 12 |
2. | Hattem MO16-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 16 | 9 | 0 | 9 |
3. | Zwolle MO16-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 10 | 0 | 6 |
4. | Apeldoorn MO16-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 14 | 0 | 6 |
5. | Ares MO16-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 12 | 0 | 3 |
6. | Meppel MO16-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 15 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Flevoland MO16-1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | 8 | 0 | 11 |
2. | Deventer MO16-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 18 | 8 | 0 | 10 |
3. | Hattem MO16-1 | 5 | 2 | 3 | 0 | 16 | 8 | 0 | 9 |
4. | Zwolle MO16-2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 5 | 0 | 8 |
5. | Apeldoorn MO16-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 19 | 0 | 3 |
6. | Zwolle MO16-3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | 24 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Zwoll | Meppe | Flevo | Apeld | Hatte | Ares | |
Zwolle MO16-3 | 2 - 1 | 0 - 4 | 3 - 2 | |||
Meppel MO16-1 | 3 - 8 | 0 - 4 | ||||
Flevoland MO16-1 | 7 - 0 | 4 - 0 | ||||
Apeldoorn MO16-2 | 3 - 2 | 3 - 5 | ||||
Hattem MO16-1 | 2 - 4 | 5 - 2 | ||||
Ares MO16-1 | 1 - 0 |
Zwoll | Zwoll | Flevo | Deven | Apeld | Hatte | |
Zwolle MO16-3 | 2 - 5 | 2 - 3 | ||||
Zwolle MO16-2 | 4 - 1 | 1 - 1 | ||||
Flevoland MO16-1 | 3 - 0 | 3 - 3 | ||||
Deventer MO16-2 | 2 - 0 | 2 - 4 | 10 - 1 | |||
Apeldoorn MO16-2 | 4 - 1 | 0 - 2 | 2 - 3 | |||
Hattem MO16-1 | 8 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 |