MO16-4
2e in poule Oost Nederland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
0
Apeldoorn MO16-3
2
Kampen MO16-1
2
Hattem MO16-2
3
Mezen MO16-3
3
Apeldoorn MO16-4
6
Ares MO16-4
Zaterdag 16 maart
1
Apeldoorn MO16-3
0
Hattem MO16-2
3
Ares MO16-4
5
Kampen MO16-1
4
Mezen MO16-3
2
Apeldoorn MO16-4
Zaterdag 9 maart
2
Ares MO16-4
3
Mezen MO16-3
3
Kampen MO16-1
1
Hattem MO16-2
1
Apeldoorn MO16-4
5
Apeldoorn MO16-3
Zaterdag 2 maart
5
Hattem MO16-2
1
Apeldoorn MO16-4
2
Apeldoorn MO16-3
0
Ares MO16-4
4
Mezen MO16-3
1
Kampen MO16-1
Wedstrijdschema
Kampen MO16-1
MO16-4
Uit
06-04-2024
11:05
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1318538
Locatie: Sportpark Hagenbroek, Kampen
MO16-4
Hattem MO16-2
Thuis
13-04-2024
10:40
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1318539
Scheidsrechters: Pascale Hage, Julienne IJzerman
Apeldoorn MO16-3
MO16-4
Uit
20-04-2024
16:10
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1318543
Locatie: Sportpark Orderbos, Apeldoorn
MO16-4
Mezen MO16-3
Thuis
25-05-2024
10:40
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1318546
Scheidsrechters: Maarten van den Heuvel, Stan Keijsers
Ares MO16-4
MO16-4
Uit
01-06-2024
12:10
Volvo Nieuwenhuijse veld 1 (Waterveld)
Nr. 1318549
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
MO16-4
Kampen MO16-1
Thuis
08-06-2024
10:40
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1318553
Scheidsrechters: Michiel Ockers, Wouter Dörsek
Poule stand (2e in poule Oost Nederland - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Mezen MO16-3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | 7 | 0 | 12 |
2. | Apeldoorn MO16-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | 0 | 9 |
3. | Kampen MO16-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 8 | 0 | 9 |
4. | Hattem MO16-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 3 |
5. | Ares MO16-4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 11 | 13 | 0 | 3 |
6. | Apeldoorn MO16-4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 7 | 20 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Ares | Mezen | Apeld | Hatte | Apeld | Kampe | |
Ares MO16-4 | 2 - 3 | 3 - 5 | ||||
Mezen MO16-3 | 4 - 2 | 4 - 1 | ||||
Apeldoorn MO16-4 | 3 - 6 | 1 - 5 | ||||
Hattem MO16-2 | 2 - 3 | 5 - 1 | ||||
Apeldoorn MO16-3 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | |||
Kampen MO16-1 | 3 - 1 |