MO14-3
3e in poule Oost Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
0
Zwolle MO14-5
3
Mezen MO14-2
1
Flevoland MO14-1
2
Apeldoorn MO14-3
3
Ares MO14-2
1
Kampen MO14-2
Zaterdag 16 maart
2
Ares MO14-2
3
Flevoland MO14-1
4
Apeldoorn MO14-3
3
Zwolle MO14-5
5
Mezen MO14-2
1
Kampen MO14-2
Zaterdag 9 maart
6
Mezen MO14-2
1
Apeldoorn MO14-3
2
Kampen MO14-2
4
Flevoland MO14-1
1
Zwolle MO14-5
2
Ares MO14-2
Zaterdag 2 maart
0
Ares MO14-2
5
Mezen MO14-2
4
Flevoland MO14-1
0
Zwolle MO14-5
3
Apeldoorn MO14-3
1
Kampen MO14-2
Wedstrijdschema
MO14-3
Ares MO14-2
Thuis
06-04-2024
17:50
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1319086
Scheidsrechters: Quinten van Diepen, Junior Grootendorst
Kampen MO14-2
MO14-3
Uit
13-04-2024
11:05
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1319091
Locatie: Sportpark Hagenbroek, Kampen
MO14-3
Mezen MO14-2
Thuis
20-04-2024
14:00
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1319092
Scheidsrechters: Isabelle van de Pijpekamp, Loes Oosterbaan
Zwolle MO14-5
MO14-3
Uit
25-05-2024
11:25
Ewepo(veld 5) (Zandveld)
Nr. 1319096
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
MO14-3
Flevoland MO14-1
Thuis
01-06-2024
14:20
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1319098
Scheidsrechters: Julie Klopman, Luna Willemsen
Ares MO14-2
MO14-3
Uit
08-06-2024
12:10
Volvo Nieuwenhuijse veld 1 (Waterveld)
Nr. 1319101
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Poule stand (3e in poule Oost Nederland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Mezen MO14-2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 19 | 2 | 0 | 12 |
2. | Flevoland MO14-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 6 | 0 | 9 |
3. | Apeldoorn MO14-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 11 | 0 | 9 |
4. | Ares MO14-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 10 | 0 | 6 |
5. | Zwolle MO14-5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 13 | 0 | 0 |
6. | Kampen MO14-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 15 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Afgeschermd persoon
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Zwoll | Kampe | Ares | Flevo | Apeld | Mezen | |
Zwolle MO14-5 | 1 - 2 | 0 - 3 | ||||
Kampen MO14-2 | 2 - 4 | |||||
Ares MO14-2 | 3 - 1 | 2 - 3 | 0 - 5 | |||
Flevoland MO14-1 | 4 - 0 | 1 - 2 | ||||
Apeldoorn MO14-3 | 4 - 3 | 3 - 1 | ||||
Mezen MO14-2 | 5 - 1 | 6 - 1 |