Meisjes C3

3e in poule Meisjes C najaarscompetitie 3e klasse A
4e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Zwolle MC6
MC3
Uit
07-03-2020 14:35
Mc Donalds(veld 3) (Zandveld)
Nr. 428673
MC3
Arnhem MC3
Thuis
14-03-2020 13:15
Veldhuis Advies (Zand)
Nr. 429723
Scheidsrechters: Astrid Ackermann, Maaike Makkink
MC3
Dieren MC2
Thuis
21-03-2020 11:45
Veldhuis Advies (Zand)
Nr. 429726
Scheidsrechters: Stephanie Braun, Nicole Valkenburg
Ares MC6
MC3
Uit
28-03-2020 11:50
Veld 3 Schuite de Boer (Zandveld)
Nr. 429728
MC3
Upward MC7
Thuis
04-04-2020 08:30
Autohaas (Water)
Nr. 429734
Scheidsrechters: Inge Hofland, Hetty Pesch
MC3
Zwolle MC6
Thuis
18-04-2020 13:15
Veldhuis Advies (Zand)
Nr. 429735
Arnhem MC3
MC3
Uit
09-05-2020 12:10
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 429738
Dieren MC2
MC3
Uit
16-05-2020 11:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 429741
MC3
Ares MC6
Thuis
06-06-2020
Nr. 429744
Upward MC7
MC3
Uit
13-06-2020
Nr. 429748

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes C Lente 3e klasse H".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Flevoland MC25410223013
2.Zwolle MC45401306012
3.Apeldoorn MC35311115010
4.Ommen MC2511391904
5.Zwolle MC8510431803
6.Dalfsen MC1501442801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Salland MC15500371015
2.Gorssel/Epse MC154011812012
3.Ares MC45212111507
4.Apeldoorn MC351136904
5.Bully MC5510492903
6.Zutphen MC4502372202

Begeleiders (4)

Spelers (14)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes C Lente 3e klasse H".

OmmenZwollZwollFlevoDalfsApeld
Ommen MC23 - 01 - 121 - 2
Zwolle MC80 - 93 - 00 - 3
Zwolle MC43 - 010 - 0
Flevoland MC22 - 15 - 1
Dalfsen MC13 - 31 - 60 - 6
Apeldoorn MC30 - 0
GorssAres BullyZutphSallaApeld
Gorssel/Epse MC14 - 27 - 13 - 1
Ares MC41 - 61 - 0
Bully MC53 - 43 - 50 - 15
Zutphen MC42 - 22 - 3
Salland MC15 - 0
Apeldoorn MC33 - 00 - 3