Meisjes C5

5e in poule Meisjes C 2e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule Meisjes C 2e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Deventer MC387013416021
2.Bemmel MC386023321018
3.Gorssel/Epse MC183142325010
4.Zutphen MC38305243009
5.Apeldoorn MC58215263707
6.Ares MC48125213205

Begeleiders (2)

Spelers (13)

Team resultaten

GorssApeldZutphDevenAres Bemme
Gorssel/Epse MC16 - 21 - 2
Apeldoorn MC56 - 42 - 41 - 55 - 43 - 4
Zutphen MC3
Deventer MC35 - 16 - 21 - 3
Ares MC41 - 13 - 32 - 3
Bemmel MC37 - 45 - 6