Meisjes C6

6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 3e klasse G
1e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MC6
HCM MC5
Thuis
07-03-2020
Nr. 428747
Nijmegen MC7
MC6
Uit
14-03-2020 14:30
Veld 6 (Waterveld)
Nr. 430401
MC6
Arnhem MC5
Thuis
21-03-2020
Nr. 430402
Ede MC5
MC6
Uit
28-03-2020
Nr. 430410
MC6
Upward MC6
Thuis
04-04-2020
Nr. 430413
Bemmel MC6
MC6
Uit
18-04-2020 13:15
Veld 2 Henk Scholten Volvo (Zandveld)
Nr. 430418
MC6
QZ MC3
Thuis
09-05-2020
Nr. 430423
Oosterbeek MC5
MC6
Uit
16-05-2020
Nr. 430430
MC6
Westerduiven MC3
Thuis
06-06-2020
Nr. 430432

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes C Lente 4e klasse H".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ares MC45320127011
2.Goor MC2522113908
3.Upward MC452217508
4.Almelo MC3522110908
5.Lochem MC251229805
6.Apeldoorn MC6500541700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MC65500267015
2.Twente MC75401218012
3.Almelo MC45212181107
4.PW MC45212161107
5.Twello MC3510472403
6.Zwolle MC10500512800

Begeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes C Lente 4e klasse H".

ApeldAres UpwarGoor LocheAlmel
Apeldoorn MC60 - 60 - 42 - 3
Ares MC41 - 13 - 0
Upward MC41 - 03 - 1
Goor MC22 - 23 - 2
Lochem MC21 - 22 - 21 - 1
Almelo MC33 - 31 - 0
TwellZwollApeldPW MCTwentAlmel
Twello MC32 - 01 - 62 - 3
Zwolle MC101 - 30 - 10
Apeldoorn MC69 - 04 - 1
PW MC4
Twente MC78 - 2
Almelo MC43 - 40 - 3