Meisjes D1

1e in poule Meisjes D 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 2 februari
4
Mezen MD1
2
Ede MD1
2
Zwolle MD2
2
Deventer MD1
2
Ede MD1
0
Zutphen MD1
7
Apeldoorn MD1
1
Deventer MD1
3
Zwolle MD2
2
Zutphen MD1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Meisjes D 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MD18800621024
2.Deventer MD186115824019
3.Mezen MD183141629010
4.Ede MD18215144207
5.Zwolle MD28143143007
6.Zutphen MD1801774501

Begeleiders (3)

Spelers (9)

Team resultaten

ZwollApeldDevenEde MZutphMezen
Zwolle MD20 - 92 - 23 - 33 - 21 - 1
Apeldoorn MD17 - 19 - 012 - 06 - 0
Deventer MD110 - 35 - 4
Ede MD13 - 92 - 0
Zutphen MD11 - 10 - 91 - 131 - 2
Mezen MD12 - 12 - 84 - 23 - 2