Meisjes D2

4e in poule Meisjes D najaarscompetitie 1e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MD2
Twente MD1
Thuis
07-03-2020 14:00
veld 2 (Semi)
Nr. 428774
Scheidsrechters: Ivo Kuipers, Marit Kuipers
Flevoland MD1
MD2
Uit
14-03-2020 11:00
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 430681
MD2
Oosterbeek MD1
Thuis
21-03-2020 12:10
veld 2 (Semi)
Nr. 430684
Scheidsrechters: Amelie Wassenaar, Hans van 't Hul
Bully MD3
MD2
Uit
28-03-2020 10:20
1. RABO (Waterveld)
Nr. 430688
MD2
EHV MD1
Thuis
04-04-2020 14:00
veld 2 (Semi)
Nr. 430691
Scheidsrechters: Sanne van 't Hul, Hans van 't Hul
Twente MD1
MD2
Uit
18-04-2020 09:00
RABO veld (Waterveld)
Nr. 430695
MD2
Flevoland MD1
Thuis
09-05-2020
Nr. 430696
Oosterbeek MD1
MD2
Uit
16-05-2020
Nr. 430701
MD2
Bully MD3
Thuis
06-06-2020
Nr. 430702
EHV MD1
MD2
Uit
13-06-2020
Nr. 430706

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes D Lente 1e klasse D".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Arnhem MD14400131012
2.Twente MD1430110609
3.Bully MD142118607
4.Apeldoorn MD241126704
5.Overbetuwe MD14103101103
6.PW MD1400411700

Begeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes D Lente 1e klasse D".

OverbApeldBullyPW MDTwentArnhe
Overbetuwe MD16 - 03 - 4
Apeldoorn MD22 - 20 - 1
Bully MD13 - 01 - 3
PW MD11 - 40 - 4
Twente MD11 - 2
Arnhem MD13 - 03 - 0