MO12-4

6e in poule Noord-Oost Nederland - F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 december
9
Ares MO12-2
0
Zutphen MO12-2
0
Zutphen MO12-2
6
Dieren MO12-2
2
Ares MO12-2
1
Dieren MO12-2

Wedstrijdschema

Lochem MO12-1
MO12-4
Uit
17-12-2023 11:15
Zaal kunststof ondergrond
Nr. 1235050
Zaalleiding: Lochemse (H.C.), Locatie: Beemd, de, Lochem
MO12-4
Upward MO12-3
Thuis
17-12-2023 12:05
Nr. 1235051
Zaalleiding: Lochemse (H.C.), Locatie: Beemd, de, Lochem
Zutphen MO12-2
MO12-4
Uit
23-12-2023 09:45
Zaal kunststof ondergrond
Nr. 1235053
Zaalleiding: Zutphen (M.H.C.), Locatie: Hanzehal, Zutphen
MO12-4
Lochem MO12-1
Thuis
23-12-2023 10:35
Nr. 1235054
Zaalleiding: Zutphen (M.H.C.), Locatie: Hanzehal, Zutphen
MO12-4
Zutphen MO12-2
Thuis
07-01-2024 12:00
Nr. 1235056
Scheidsrechters: Estée Bout, Kato Cashoek, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.), Locatie: MHC Apeldoorn hal/ FSG Campus, Apeldoorn
Dieren MO12-2
Zutphen MO12-2
Thuis
07-01-2024 12:50
Nr. 1235058
Scheidsrechters: Myrthe Kielman, Jette Buijs, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.)
MO12-4
Dieren MO12-2
Thuis
07-01-2024 13:40
Nr. 1235060
Scheidsrechters: Saar Fortgens, Noor Spijkerman, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.), Locatie: MHC Apeldoorn hal/ FSG Campus, Apeldoorn
Ares MO12-2
MO12-4
Uit
14-01-2024 13:55
Zaal kunststof ondergrond
Nr. 1235065
Zaalleiding: Upward (A.M.H.C.), Locatie: Valkenhuizen Arnhem, Arnhem
Upward MO12-3
MO12-4
Uit
14-01-2024 14:45
Zaal kunststof ondergrond
Nr. 1235066
Zaalleiding: Upward (A.M.H.C.), Locatie: Valkenhuizen Arnhem, Arnhem
Dieren MO12-2
MO12-4
Uit
21-01-2024 10:35
Zaal onbekende ondergrond
Nr. 1235070
Zaalleiding: H.C.M., Locatie: Elderveld, Arnhem
HCM MO12-12-C
MO12-4
Uit
21-01-2024 11:25
Zaal onbekende ondergrond
Nr. 1235072
Zaalleiding: H.C.M., Locatie: Elderveld, Arnhem
MO12-4
Ares MO12-2
Thuis
04-02-2024 14:45
Nr. 1235080
Scheidsrechters: Annemein van der Zaag, Sophie Bultman, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.), Locatie: Ares Hockey Dome, Apeldoorn
HCM MO12-12-C
Ares MO12-2
Thuis
04-02-2024 15:35
Nr. 1235081
Scheidsrechters: Annemein van der Zaag, Eva Ritsema, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.)
MO12-4
HCM MO12-12-C
Thuis
04-02-2024 16:25
Nr. 1235082
Scheidsrechters: Eva Ritsema, Sophie Bultman, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.), Locatie: Ares Hockey Dome, Apeldoorn

Poule stand (6e in poule Noord-Oost Nederland - F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ares MO12-2220011106
2.Dieren MO12-221017203
3.HCM MO12-12-C00000000
4.Upward MO12-300000000
5.Lochem MO12-100000000
6.Apeldoorn MO12-400000000
7.Zutphen MO12-2200201500

Teambegeleiders (6)

Spelers (14)

Team resultaten

HCM MApeldLocheZutphUpwarAres Diere
HCM MO12-12-C
Apeldoorn MO12-4
Lochem MO12-1
Zutphen MO12-20 - 6
Upward MO12-3
Ares MO12-29 - 02 - 1
Dieren MO12-2