MO12-5
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
Arnhem MO12-4
0
Oosterbeek MO12-4
1
Doetinchem MO12-5
5
Ares MO12-4
3
Ede MO12-3
1
Apeldoorn MO12-5
Zaterdag 16 maart
0
Doetinchem MO12-5
4
Ede MO12-3
2
Oosterbeek MO12-4
6
Ares MO12-4
1
Apeldoorn MO12-5
0
Arnhem MO12-4
Zaterdag 9 maart
1
Oosterbeek MO12-4
1
Apeldoorn MO12-5
3
Ares MO12-4
4
Ede MO12-3
2
Arnhem MO12-4
1
Doetinchem MO12-5
Zaterdag 2 maart
3
Doetinchem MO12-5
3
Oosterbeek MO12-4
4
Ede MO12-3
4
Arnhem MO12-4
2
Apeldoorn MO12-5
4
Ares MO12-4
Wedstrijdschema
MO12-5
Doetinchem MO12-5
Thuis
06-04-2024
13:15
Veld 4 - (zand)
Nr. 1320346
Scheidsrechters: Joep Fledderus, Marten van Wijhe
Ares MO12-4
MO12-5
Uit
13-04-2024
08:30
Volvo Nieuwenhuijse veld 1 (Waterveld)
Nr. 1320351
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
MO12-5
Oosterbeek MO12-4
Thuis
20-04-2024
10:40
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1320352
Scheidsrechters: Puck Driessen, Sophie Middelkoop
Arnhem MO12-4
MO12-5
Uit
25-05-2024
10:20
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1320356
Locatie: Sportpark Beekhuizen, Velp
MO12-5
Ede MO12-3
Thuis
01-06-2024
12:20
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1320358
Scheidsrechters: Estée Bout, Kato Cashoek
Doetinchem MO12-5
MO12-5
Uit
08-06-2024
13:20
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1320361
Locatie: Sportpark Zuid, Doetinchem
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ede MO12-3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 15 | 8 | 0 | 10 |
2. | Ares MO12-4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 18 | 9 | 0 | 9 |
3. | Arnhem MO12-4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 0 | 7 |
4. | Apeldoorn MO12-5 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | 0 | 4 |
5. | Oosterbeek MO12-4 | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 12 | 0 | 2 |
6. | Doetinchem MO12-5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 14 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Twello MO12-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 36 | 5 | 0 | 15 |
2. | Gorssel/Epse MO12-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 20 | 4 | 0 | 9 |
3. | HCHN MO12-2-mix | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 11 | 0 | 6 |
4. | Ares MO12-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 11 | 0 | 6 |
5. | Apeldoorn MO12-5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 9 | 0 | 3 |
6. | Zutphen MO12-3(9) | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 45 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (6)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (13)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Ooste | Apeld | Doeti | Ares | Arnhe | Ede M | |
Oosterbeek MO12-4 | 1 - 1 | 2 - 6 | ||||
Apeldoorn MO12-5 | 2 - 4 | 1 - 0 | ||||
Doetinchem MO12-5 | 3 - 3 | 1 - 5 | 0 - 4 | |||
Ares MO12-4 | 3 - 4 | |||||
Arnhem MO12-4 | 2 - 0 | 2 - 1 | ||||
Ede MO12-3 | 3 - 1 | 4 - 4 |
Twell | Gorss | Apeld | Ares | HCHN | Zutph | |
Twello MO12-2 | 3 - 1 | 6 - 1 | 14 - 0 | |||
Gorssel/Epse MO12-1 | - | 12 - 0 | ||||
Apeldoorn MO12-5 | 2 - 7 | - | ||||
Ares MO12-4 | 0 - 4 | 2 - 0 | ||||
HCHN MO12-2-mix | 1 - 6 | 1 - 3 | 1 - 0 | |||
Zutphen MO12-3(9) | 0 - 4 | 0 - 6 | 2 - 9 |