MO12-5
Uitslag
Zaterdag 20 april
Ede MO12-3
Ares MO12-4
Apeldoorn MO12-5
Oosterbeek MO12-4
Doetinchem MO12-5
Arnhem MO12-4
Zaterdag 13 april
2
Oosterbeek MO12-4
2
Doetinchem MO12-5
3
Arnhem MO12-4
3
Ede MO12-3
Zaterdag 6 april
2
Apeldoorn MO12-5
3
Doetinchem MO12-5
5
Oosterbeek MO12-4
2
Ede MO12-3
5
Ares MO12-4
2
Arnhem MO12-4
Zaterdag 23 maart
2
Arnhem MO12-4
0
Oosterbeek MO12-4
1
Doetinchem MO12-5
5
Ares MO12-4
3
Ede MO12-3
1
Apeldoorn MO12-5
Wedstrijdschema
MO12-5
Oosterbeek MO12-4
Thuis
20-04-2024
10:40
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1320352
Scheidsrechters: Puck Driessen, Sophie Middelkoop, eke van der zande fluit voor Sophie
Ares MO12-4
MO12-5
Uit
18-05-2024
09:00
Emotion veld 2 (Waterveld)
Nr. 1320351
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Arnhem MO12-4
MO12-5
Uit
25-05-2024
10:20
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1320356
Locatie: Sportpark Beekhuizen, Velp
MO12-5
Ede MO12-3
Thuis
01-06-2024
12:20
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1320358
Scheidsrechters: Estée Bout, Kato Cashoek
Doetinchem MO12-5
MO12-5
Uit
08-06-2024
13:20
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1320361
Locatie: Sportpark Zuid, Doetinchem
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ares MO12-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 23 | 11 | 0 | 12 |
2. | Ede MO12-3 | 6 | 3 | 2 | 1 | 20 | 16 | 0 | 11 |
3. | Oosterbeek MO12-4 | 6 | 1 | 3 | 2 | 13 | 16 | 0 | 6 |
4. | Arnhem MO12-4 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 14 | 3 | 5 |
5. | Doetinchem MO12-5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 18 | 0 | 5 |
6. | Apeldoorn MO12-5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 11 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Twello MO12-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 36 | 5 | 0 | 15 |
2. | Gorssel/Epse MO12-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 20 | 4 | 0 | 9 |
3. | HCHN MO12-2-mix | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 11 | 0 | 6 |
4. | Ares MO12-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 11 | 0 | 6 |
5. | Apeldoorn MO12-5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 9 | 0 | 3 |
6. | Zutphen MO12-3(9) | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 45 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (6)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (13)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Ooste | Apeld | Doeti | Ares | Arnhe | Ede M | |
Oosterbeek MO12-4 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 6 | 5 - 2 | ||
Apeldoorn MO12-5 | - | 2 - 3 | 2 - 4 | 1 - 0 | ||
Doetinchem MO12-5 | 3 - 3 | 1 - 5 | - | 0 - 4 | ||
Ares MO12-4 | 5 - 2 | 3 - 4 | ||||
Arnhem MO12-4 | 2 - 0 | 2 - 1 | 3 - 3 | |||
Ede MO12-3 | 3 - 1 | - | 4 - 4 |
Twell | Gorss | Apeld | Ares | HCHN | Zutph | |
Twello MO12-2 | 3 - 1 | 6 - 1 | 14 - 0 | |||
Gorssel/Epse MO12-1 | - | 12 - 0 | ||||
Apeldoorn MO12-5 | 2 - 7 | - | ||||
Ares MO12-4 | 0 - 4 | 2 - 0 | ||||
HCHN MO12-2-mix | 1 - 6 | 1 - 3 | 1 - 0 | |||
Zutphen MO12-3(9) | 0 - 4 | 0 - 6 | 2 - 9 |