Meisjes D6

6e in poule Meisjes D 4e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 2 februari
1
HCHN MD3
6
Zutphen MD4
2
Mezen MD5
9
Hardenberg MD2
4
Hardenberg MD2
2
Zutphen MD5
4
HCHN MD3
7
Zutphen MD5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule Meisjes D 4e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hardenberg MD287104813022
2.Zutphen MD486204525020
3.Zutphen MD583142932010
4.HCHN MD38215254007
5.Mezen MD58206244506
6.Apeldoorn MD68116143004

Begeleiders (1)

Spelers (10)

Team resultaten

HCHN ZutphMezenHardeApeldZutph
HCHN MD34 - 75 - 21 - 6
Zutphen MD51 - 31 - 63 - 3
Mezen MD54 - 84 - 82 - 94 - 9
Hardenberg MD27 - 14 - 24 - 2
Apeldoorn MD60 - 10
Zutphen MD48 - 55 - 3