Veteranen H30-1
1e in poule Oost Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 14 april
1
Oosterbeek H30-1
3
Ares H30-1
3
Arnhem H30-1
2
Wijchen H30-1
2
Upward H30-1
1
Wageningen H30-1
Zondag 7 april
1
Zutphen H30-1
3
Upward H30-1
1
Wageningen H30-1
1
Oosterbeek H30-1
3
Wijchen H30-1
4
Apeldoorn H30-1
5
Ares H30-1
3
Arnhem H30-1
Zondag 24 maart
4
Nijmegen H30-2
7
Wijchen H30-1
5
Oosterbeek H30-1
3
Zutphen H30-1
1
Arnhem H30-1
2
Wageningen H30-1
4
Apeldoorn H30-1
3
Ares H30-1
Wedstrijdschema
H30-1
Arnhem H30-1
Thuis
21-04-2024
10:15
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165666
Scheidsrechters: Andy vd Stelt, Reinier Voute
Nijmegen H30-2
H30-1
Uit
12-05-2024
Nr. 1165663
Locatie: Sportpark d'Almarasweg, Nijmegen
Oosterbeek H30-1
H30-1
Uit
26-05-2024
13:00
Laag (Semiveld)
Nr. 1165670
Locatie: Sportpark 'De Bilderberg', Oosterbeek
H30-1
Upward H30-1
Thuis
02-06-2024
10:15
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165674
Scheidsrechters: Reinier Voute, Hans van 't Hul
Poule stand (1e in poule Oost Nederland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Apeldoorn H30-1 | 12 | 11 | 1 | 0 | 59 | 21 | 0 | 34 |
2. | Ares H30-1 | 13 | 10 | 0 | 3 | 58 | 33 | 0 | 30 |
3. | Upward H30-1 | 12 | 6 | 1 | 5 | 32 | 31 | 0 | 19 |
4. | Wageningen H30-1 | 13 | 5 | 4 | 4 | 30 | 31 | 0 | 19 |
5. | Arnhem H30-1 | 12 | 6 | 0 | 6 | 31 | 42 | 0 | 18 |
6. | Wijchen H30-1 | 13 | 4 | 2 | 7 | 37 | 41 | 0 | 14 |
7. | Zutphen H30-1 | 12 | 3 | 2 | 7 | 33 | 47 | 0 | 11 |
8. | Oosterbeek H30-1 | 12 | 2 | 2 | 8 | 30 | 46 | 0 | 8 |
9. | Nijmegen H30-2 | 11 | 2 | 0 | 9 | 26 | 44 | 0 | 6 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Wieger Droogh
Bas Jonker
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 21 april
Team resultaten
Wijch | Zutph | Wagen | Upwar | Ooste | Nijme | Arnhe | Ares | Apeld | |
Wijchen H30-1 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | 5 - 1 | 3 - 2 | 3 - 4 | ||
Zutphen H30-1 | 1 - 3 | 5 - 2 | 2 - 4 | 2 - 5 | 1 - 7 | ||||
Wageningen H30-1 | 2 - 1 | 3 - 3 | 1 - 3 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | |||
Upward H30-1 | 3 - 5 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 4 | 2 - 3 | |||
Oosterbeek H30-1 | 5 - 3 | 5 - 3 | 3 - 5 | 3 - 4 | 1 - 2 | 1 - 3 | |||
Nijmegen H30-2 | 4 - 7 | 3 - 5 | 4 - 3 | 7 - 3 | 0 - 4 | ||||
Arnhem H30-1 | 3 - 2 | 4 - 3 | 3 - 6 | 5 - 3 | 2 - 1 | 3 - 5 | 0 - 7 | ||
Ares H30-1 | 6 - 4 | 5 - 0 | 9 - 4 | 4 - 2 | 5 - 3 | 3 - 4 | |||
Apeldoorn H30-1 | 7 - 1 | 6 - 1 | 4 - 3 | 3 - 1 | 8 - 1 | 4 - 3 |