jongens B1 zaal

3e in poule Jongens B regulier Landelijke Subtopklasse G
4e in poule Jongens B herfstcompetitie Landelijke Subtopklasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Twente JB111005103
2.Groningen JB111004303
3.Apeldoorn JB110101101
4.SCHC JB210101101
5.Loenen JB110013400
6.GHBS JB110011500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Laren JB199005211027
2.Amersfoort JB1107034823021
3.Spandersbosch JB1105142927016
4.Apeldoorn JB1104152925013
5.Arnhem JB110226343608
6.HVA JB1900947400

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

TwentSCHC LoeneGroniGHBS Apeld
Twente JB1
SCHC JB2
Loenen JB13 - 4
Groningen JB1
GHBS JB11 - 5
Apeldoorn JB11 - 1
SpandLarenHVA JArnheApeldAmers
Spandersbosch JB11 - 65 - 02 - 14 - 33 - 1
Laren JB15 - 08 - 05 - 34 - 1
HVA JB10 - 72 - 100 - 101 - 12
Arnhem JB14 - 40 - 712 - 01 - 13 - 5
Apeldoorn JB11 - 02 - 34 - 16 - 23 - 6
Amersfoort JB16 - 32 - 49 - 03 - 13 - 1