Apeldoorn JO16-2 Zaal

1e in poule Noord-Oost Nederland - Poule C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 29 januari
5
Twello JO16-1
4
Arnhem JO16-2
2
Doetinchem JO16-1
3
Arnhem JO16-2
4
Twello JO16-1
0
Doetinchem JO16-1
Zondag 22 januari
5
Arnhem JO16-2
3
Zutphen JO16-3
2
Apeldoorn JO16-2
1
Arnhem JO16-2
1
Zutphen JO16-3
2
Apeldoorn JO16-2
Zondag 15 januari
2
Arnhem JO16-2
1
Twello JO16-1
1
Ede JO16-2
1
Arnhem JO16-2
2
Twello JO16-1
5
Ede JO16-2
Zaterdag 14 januari
10
Apeldoorn JO16-2
0
Zutphen JO16-3
5
Apeldoorn JO16-2
0
Doetinchem JO16-1
2
Zutphen JO16-3
1
Doetinchem JO16-1
Zondag 8 januari
2
Ede JO16-2
3
Apeldoorn JO16-2
0
Doetinchem JO16-1
13
Apeldoorn JO16-2
5
Ede JO16-2
3
Doetinchem JO16-1

Wedstrijdschema

JO16-2
Ede JO16-2
Thuis
04-02-2023 12:00
Nr. 1048265
Scheidsrechters: Douwe Droogh, Job Kardux, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.), Locatie: MHC Apeldoorn hal/ FSG Campus, Apeldoorn
Ede JO16-2
Twello JO16-1
Thuis
04-02-2023 12:50
Nr. 1026590
Scheidsrechters: Douwe Droogh, Job Kardux, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.)
Twello JO16-1
JO16-2
Uit
04-02-2023 13:40
Zaal onbekende ondergrond
Nr. 1048266
Scheidsrechters: Douwe Droogh, Job Kardux, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.), Locatie: MHC Apeldoorn hal/ FSG Campus, Apeldoorn
Arnhem JO16-2
JO16-2
Uit
11-02-2023 13:40
Zaal kunststof ondergrond
Nr. 1048267
Zaalleiding: Arnhemse (H.C.), Locatie: Dumpel, De, Velp gld
JO16-2
Twello JO16-1
Thuis
11-02-2023 15:20
Nr. 1048269
Zaalleiding: Arnhemse (H.C.), Locatie: Dumpel, De, Velp gld

Poule stand (1e in poule Noord-Oost Nederland - Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn JO16-26600354018
2.Ede JO16-264112113013
3.Arnhem JO16-284132120013
4.Twello JO16-163121914010
5.Zutphen JO16-38125142905
6.Doetinchem JO16-18017104001

Teambegeleiders (3)

Spelers (9)

Team resultaten

ZutphTwellApeldEde JArnheDoeti
Zutphen JO16-31 - 20 - 22 - 1
Twello JO16-13 - 32 - 55 - 44 - 0
Apeldoorn JO16-210 - 02 - 15 - 0
Ede JO16-22 - 12 - 31 - 15 - 3
Arnhem JO16-25 - 32 - 13 - 6
Doetinchem JO16-14 - 40 - 40 - 132 - 3