Jongens B3 zaal

5e in poule Jongens B 2e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 januari
4
Zevenaar JB1
2
HCM JB3
6
Apeldoorn JB3
2
Zutphen JB2
2
Arnhem JB2
4
Zevenaar JB1
Zaterdag 11 januari
8
Westerduiven JB1
5
Upward JB3
0
HCM JB3
4
Zevenaar JB1
5
Zutphen JB2
5
Apeldoorn JB3
3
HCM JB3
4
Upward JB3
4
Apeldoorn JB3
8
Zevenaar JB1
9
Westerduiven JB1
6
Zutphen JB2
Zaterdag 4 januari
2
Upward JB3
2
HCM JB3
4
Apeldoorn JB3
5
Westerduiven JB1
1
HCM JB3
1
Arnhem JB2
1
Westerduiven JB1
1
Zevenaar JB1
5
Arnhem JB2
2
Apeldoorn JB3
2
Upward JB3
7
Zevenaar JB1

Wedstrijdschema

HCM JB3
JB3
Uit
01-02-2020 09:30
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 317052
Locatie: De Heister, BEMMEL - veld 1 Zaalleiding: HCM
Westerduiven JB1
JB3
Uit
01-02-2020 11:10
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 317057
Locatie: De Heister, BEMMEL - veld 1 Zaalleiding: HCM
JB3
Arnhem JB2
Thuis
15-02-2020 09:30
Nr. 317058
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Zutphen JB2
Zevenaar JB1
Thuis
15-02-2020 10:20
Nr. 317063
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Westerduiven JB1
Arnhem JB2
Thuis
15-02-2020 11:10
Nr. 317060
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Upward JB3
Zutphen JB2
Thuis
15-02-2020 12:00
Nr. 317061
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Zevenaar JB1
Westerduiven JB1
Thuis
15-02-2020 12:50
Nr. 317062
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
JB3
Upward JB3
Thuis
15-02-2020 13:40
Nr. 317059
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn

Poule stand (5e in poule Jongens B 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zevenaar JB1107124822022
2.Westerduiven JB186114026019
3.Arnhem JB285123123016
4.Upward JB373132732010
5.Apeldoorn JB37214263107
6.Zutphen JB27115204504
7.HCM JB39027132602

Begeleiders (2)

Spelers (10)

Team resultaten

HCM JZutphApeldArnheZevenWesteUpwar
HCM JB31 - 10 - 41 - 23 - 4
Zutphen JB25 - 52 - 51 - 8
Apeldoorn JB32 - 16 - 24 - 84 - 5
Arnhem JB24 - 25 - 22 - 47 - 4
Zevenaar JB14 - 210 - 11 - 2
Westerduiven JB13 - 19 - 61 - 18 - 5
Upward JB32 - 22 - 7