Jongens C2 zaal

5e in poule Jongens C Sub-topklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 januari
10
Zwolle JC2
0
Apeldoorn JC2
4
Mezen JC1
1
Quick Stick JC1
11
Groningen JC2
1
Apeldoorn JC2
7
Zwolle JC2
2
Quick Stick JC1
3
Groningen JC2
6
Mezen JC1
Zondag 12 januari
0
Quick Stick JC1
16
Zwolle JC2
9
Zwolle JC2
0
Apeldoorn JC2
0
Quick Stick JC1
5
Mezen JC1
0
Apeldoorn JC2
10
Groningen JC2
Zondag 5 januari
4
Mezen JC1
6
Zwolle JC2
1
Apeldoorn JC2
11
Mezen JC1
6
Zwolle JC2
2
Groningen JC2
1
Quick Stick JC1
1
Apeldoorn JC2

Wedstrijdschema

JC2
Mezen JC1
Thuis
25-01-2020 14:30
Nr. 315925
Locatie: Indoorcentrum Veendam, VEENDAM - Sorghvliethal veld 1 Zaalleiding: Groningen
QuickStick JC1
JC2
Uit
25-01-2020 17:00
Sorghvliethal veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 315927
Locatie: Indoorcentrum Veendam, VEENDAM - Sorghvliethal veld 1 Zaalleiding: Groningen
Mezen JC1
JC2
Uit
02-02-2020 15:20
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 315933
Locatie: Drielanden, HARDERWIJK - veld 1 Zaalleiding: Mezen
JC2
QuickStick JC1
Thuis
02-02-2020 17:00
Nr. 315929
Locatie: Drielanden, HARDERWIJK - veld 1 Zaalleiding: Mezen
QuickStick JC1
Mezen JC1
Thuis
09-02-2020 14:30
Nr. 315937
Scheidsrechters: Lauren Jonker, Casper Verhaak, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
JC2
Groningen JC2
Thuis
09-02-2020 15:20
Nr. 315935
Scheidsrechters: Lauren Jonker, Casper Verhaak, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Zwolle JC2
QuickStick JC1
Thuis
09-02-2020 16:10
Nr. 315938
Scheidsrechters: Maarten Lastdrager, Jaron Hofstra, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Mezen JC1
Groningen JC2
Thuis
09-02-2020 17:00
Nr. 315936
Scheidsrechters: Maarten Lastdrager, Jaron Hofstra, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
JC2
Zwolle JC2
Thuis
09-02-2020 17:50
Nr. 315934
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn

Poule stand (5e in poule Jongens C Sub-topklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mezen JC186114721019
2.Zwolle JC286026221018
3.Groningen JC285125523016
4.Quick Stick JC18116105404
5.Apeldoorn JC2801786301

Begeleiders (5)

Spelers (10)

Team resultaten

ZwollApeldQuickGroniMezen
Zwolle JC29 - 07 - 26 - 2
Apeldoorn JC20 - 101 - 11
Quick Stick JC10 - 161 - 10 - 5
Groningen JC211 - 13 - 6
Mezen JC14 - 64 - 1