Apeldoorn JO14-2 Zaal
4e in poule Oost Nederland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
0
Upward JO14-2
1
Apeldoorn JO14-2
3
HCM JO14-1
2
Arnhem JO14-1
3
Overbetuwe JO14-1
2
QZ JO14-1
Zaterdag 16 maart
1
Apeldoorn JO14-2
2
HCM JO14-1
2
Arnhem JO14-1
4
Nijmegen JO14-3
2
Westerduiven JO14-1
3
Overbetuwe JO14-1
1
QZ JO14-1
0
Upward JO14-2
Zaterdag 9 maart
2
Upward JO14-2
2
Westerduiven JO14-1
1
Nijmegen JO14-3
2
Overbetuwe JO14-1
1
HCM JO14-1
5
QZ JO14-1
0
Arnhem JO14-1
2
Apeldoorn JO14-2
Zaterdag 2 maart
2
Apeldoorn JO14-2
2
Nijmegen JO14-3
7
Overbetuwe JO14-1
2
Upward JO14-2
3
QZ JO14-1
2
Arnhem JO14-1
2
Westerduiven JO14-1
4
HCM JO14-1
Wedstrijdschema
JO14-2
Overbetuwe JO14-1
Thuis
06-04-2024
12:30
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1320730
Scheidsrechters: Claire Braam, Eefje Essink
Westerduiven JO14-1
JO14-2
Uit
13-04-2024
09:30
Rabobank veld (Semiveld)
Nr. 1320735
Locatie: Westsingel, Duiven
JO14-2
QZ JO14-1
Thuis
20-04-2024
14:20
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1320738
Scheidsrechters: Naud Lezwijn, Toby Kraft
Nijmegen JO14-3
JO14-2
Uit
25-05-2024
12:10
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1320745
Locatie: Sportpark d'Almarasweg, Nijmegen
JO14-2
Arnhem JO14-1
Thuis
01-06-2024
08:30
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1320746
Scheidsrechters: Derk Lodiers, David Dikkers
HCM JO14-1
JO14-2
Uit
08-06-2024
Nr. 1320752
Locatie: Sportpark Drielsedijk, Arnhem
Poule stand (4e in poule Oost Nederland - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Overbetuwe JO14-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 15 | 7 | 0 | 12 |
2. | QZ JO14-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 6 | 0 | 9 |
3. | HCM JO14-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 10 | 0 | 9 |
4. | Apeldoorn JO14-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 0 | 7 |
5. | Nijmegen JO14-3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 6 | 0 | 4 |
6. | Westerduiven JO14-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 9 | 0 | 1 |
7. | Upward JO14-2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 11 | 0 | 1 |
8. | Arnhem JO14-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6 | 12 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Tom de Haan
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Julius Eijkholt
Olivier Mollee
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Overb | QZ JO | Weste | Upwar | Nijme | HCM J | Arnhe | Apeld | |
Overbetuwe JO14-1 | 3 - 2 | 7 - 2 | ||||||
QZ JO14-1 | 1 - 0 | 3 - 2 | ||||||
Westerduiven JO14-1 | 2 - 3 | 2 - 4 | ||||||
Upward JO14-2 | 2 - 2 | 0 - 1 | ||||||
Nijmegen JO14-3 | 1 - 2 | |||||||
HCM JO14-1 | 1 - 5 | 3 - 2 | ||||||
Arnhem JO14-1 | 2 - 4 | 0 - 2 | ||||||
Apeldoorn JO14-2 | 2 - 2 | 1 - 2 |