Jongens zaal C3

2e klasse Jongens C Poule A

4e in poule 2e klasse Jongens C Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 2e klasse Jongens C Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Doetinchem JC1108025030024
2.Upward JC2107216519023
3.Nijmegen JC3105233727017
4.Apeldoorn JC3105053532015
5.Wageningen JC210208206606
6.Westerduiven JC110109215403

Team resultaten

ApeDoeNijUpwWagWes
Apeldoorn JC32 - 64 - 31 - 53 - 55 - 1
Doetinchem JC10 - 48 - 21 - 95 - 14 - 3
Nijmegen JC35 - 11 - 73 - 38 - 01 - 0
Upward JC23 - 21 - 411 - 18 - 2
Wageningen JC22 - 63 - 80 - 72 - 121 - 2
Westerduiven JC12 - 74 - 72 - 51 - 114 - 5