Jongens zaal C3

2e klasse Jongens C Poule A

4e in poule 2e klasse Jongens C Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 20 januari
8
Upward JC2
2
Westerduiven JC1
11
Upward JC2
1
Wageningen JC2
1
Nijmegen JC3
7
Doetinchem JC1
5
Nijmegen JC3
1
Apeldoorn JC3
3
Wageningen JC2
8
Doetinchem JC1
2
Westerduiven JC1
7
Apeldoorn JC3
Zaterdag 12 januari
5
Apeldoorn JC3
1
Westerduiven JC1
0
Wageningen JC2
7
Nijmegen JC3
2
Apeldoorn JC3
6
Doetinchem JC1
3
Nijmegen JC3
3
Upward JC2
5
Doetinchem JC1
1
Wageningen JC2
1
Westerduiven JC1
11
Upward JC2

Wedstrijdschema

Doetinchem JC1
JC3
Uit
17-02-2019 12:30
Nr. 4009
Locatie: Valkenhuizen Arnhem, ARNHEM - veld 2. Zaalleiding: Upward
Upward JC2
JC3
Uit
17-02-2019 14:10
Nr. 4290
Locatie: Valkenhuizen Arnhem, ARNHEM - veld 2. Zaalleiding: Upward

Poule stand (4e in poule 2e klasse Jongens C Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Doetinchem JC187014322021
2.Upward JC286116015019
3.Nijmegen JC384132725013
4.Apeldoorn JC384042929012
5.Westerduiven JC18107134203
6.Wageningen JC28107155403

Team resultaten

ApeDoeNijUpwWagWes
Apeldoorn JC32 - 64 - 31 - 53 - 55 - 1
Doetinchem JC18 - 21 - 95 - 14 - 3
Nijmegen JC35 - 11 - 73 - 31 - 0
Upward JC21 - 411 - 18 - 2
Wageningen JC22 - 63 - 80 - 72 - 121 - 2
Westerduiven JC12 - 72 - 51 - 11