Jongens D2 zaal

3e in poule Jongens D 1e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 12 januari
4
Zwolle JD3
6
Hattem JD1
Zondag 5 januari
13
PW JD1
0
Almelo JD1
6
Twente JD1
4
Apeldoorn JD2

Wedstrijdschema

JD2
Hattem JD1
Thuis
02-02-2020 12:15
Nr. 316261
Locatie: De Trefkoele, DALFSEN - veld 2 Zaalleiding: Zwolle
JD2
Zwolle JD3
Thuis
02-02-2020 13:55
Nr. 316263
Locatie: De Trefkoele, DALFSEN - veld 2 Zaalleiding: Zwolle
Zwolle JD3
JD2
Uit
09-02-2020 12:45
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 316271
Locatie: Deppenbroekhal, ENSCHEDE - veld 1 Zaalleiding: PW
PW JD1
JD2
Uit
09-02-2020 14:25
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 316270
Locatie: Deppenbroekhal, ENSCHEDE - veld 1 Zaalleiding: PW

Poule stand (3e in poule Jongens D 1e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.PW JD16600615018
2.Hattem JD163122836010
3.Apeldoorn JD26303292409
4.Twente JD16213283107
5.Zwolle JD36204153106
6.Almelo JD1610564003

Begeleiders (3)

Spelers (9)

Team resultaten

AlmelZwollTwentApeldPW JDHatte
Almelo JD10 - 90 - 5
Zwolle JD34 - 24 - 6
Twente JD16 - 4
Apeldoorn JD22 - 9
PW JD113 - 06 - 0
Hattem JD19 - 3