Jongens D2 zaal

2e klasse Jongens D Poule C

1e in poule 2e klasse Jongens D Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 2e klasse Jongens D Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn JD21010009015030
2.Haackey JD1105233541017
3.Lochem JD1105144030016
4.Dieren JD1103252940011
5.Zutphen JD310235305809
6.Epse JD110109195903

Begeleiders (1)

Team resultaten

ApeDieEpsHaaLocZut
Apeldoorn JD26 - 410 - 08 - 05 - 211 - 2
Dieren JD12 - 83 - 14 - 40 - 35 - 1
Epse JD10 - 122 - 33 - 43 - 52 - 1
Haackey JD11 - 84 - 16 - 24 - 24 - 4
Lochem JD12 - 78 - 47 - 22 - 39 - 2
Zutphen JD32 - 153 - 38 - 47 - 50 - 0