Jongens D2 zaal

2e klasse Jongens D Poule C

1e in poule 2e klasse Jongens D Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 20 januari
0
Zutphen JD3
0
Lochem JD1
5
Dieren JD1
1
Zutphen JD3
4
Haackey JD1
2
Lochem JD1
3
Dieren JD1
1
Epse JD1
1
Haackey JD1
8
Apeldoorn JD2
0
Epse JD1
12
Apeldoorn JD2

Wedstrijdschema

JD2
Zutphen JD3
Thuis
10-02-2019 10:00
Nr. 4336
Locatie: Zuidbroek, APELDOORN - veld 1. Zaalleiding: Apeldoorn
JD2
Dieren JD1
Thuis
10-02-2019 14:10
Nr. 4195
Locatie: Zuidbroek, APELDOORN - veld 1. Zaalleiding: Apeldoorn

Poule stand (1e in poule 2e klasse Jongens D Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn JD28800739024
2.Lochem JD184133125013
3.Dieren JD183232430011
4.Haackey JD183232838011
5.Zutphen JD38134204306
6.Epse JD18107134403

Begeleiders (1)

Team resultaten

ApeDieEpsHaaLocZut
Apeldoorn JD210 - 08 - 05 - 2
Dieren JD12 - 83 - 14 - 40 - 35 - 1
Epse JD10 - 122 - 33 - 43 - 52 - 1
Haackey JD11 - 86 - 24 - 24 - 4
Lochem JD12 - 78 - 49 - 2
Zutphen JD32 - 153 - 37 - 50 - 0