Apeldoorn JO14-12C Zaal

5e in poule Noord-Oost Nederland - Poule C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 29 januari
1
Apeldoorn JO14-12-C
3
Ede JO14-11-C
7
Upward JO14-1
2
Apeldoorn JO14-12-C
3
Ede JO14-11-C
3
Upward JO14-1
Zondag 22 januari
6
Ede JO14-11-C
4
Arnhem JO14-1
6
Mezen JO14-1
4
Arnhem JO14-1
3
Ede JO14-11-C
4
Mezen JO14-1
Zaterdag 21 januari
2
Oosterbeek JO14-1
0
Apeldoorn JO14-12-C
2
Mezen JO14-1
3
Apeldoorn JO14-12-C
3
Oosterbeek JO14-1
0
Mezen JO14-1
Zondag 15 januari
0
Arnhem JO14-1
11
Upward JO14-1
3
Arnhem JO14-1
5
Mezen JO14-1
7
Upward JO14-1
0
Mezen JO14-1
Zaterdag 14 januari
0
Apeldoorn JO14-12-C
7
Oosterbeek JO14-1
4
Ede JO14-11-C
2
Apeldoorn JO14-12-C
3
Oosterbeek JO14-1
0
Ede JO14-11-C

Wedstrijdschema

JO14-12C
Mezen JO14-1
Thuis
11-02-2023 09:15
Nr. 1026850
Scheidsrechters: Pieter Zijlstra, Julian Roeders, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.), Locatie: MHC Apeldoorn hal/ FSG Campus, Apeldoorn
Mezen JO14-1
Ede JO14-11-C
Thuis
11-02-2023 10:05
Nr. 1026851
Scheidsrechters: Pieter Zijlstra, Julian Roeders, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.)
JO14-12C
Arnhem JO14-1
Thuis
11-02-2023 10:55
Nr. 1026852
Scheidsrechters: Pieter Zijlstra, Julian Roeders, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.), Locatie: MHC Apeldoorn hal/ FSG Campus, Apeldoorn
Upward JO14-1
Ede JO14-11-C
Thuis
11-02-2023 11:45
Nr. 1026853
Scheidsrechters: Stijn Jager, Philip In 't Veld, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.)
Arnhem JO14-1
Oosterbeek JO14-1
Thuis
11-02-2023 12:35
Nr. 1026854
Scheidsrechters: Stijn Jager, Philip In 't Veld, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.)
Upward JO14-1
Oosterbeek JO14-1
Thuis
11-02-2023 13:25
Nr. 1026855
Scheidsrechters: Stijn Jager, Philip In 't Veld, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.)

Poule stand (5e in poule Noord-Oost Nederland - Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Upward JO14-187105315022
2.Oosterbeek JO14-16501225015
3.Ede JO14-11-C63121917010
4.Mezen JO14-18305223909
5.Apeldoorn JO14-12-C8206192806
6.Arnhem JO14-16006124300

Teambegeleiders (1)

Spelers (4)

Team resultaten

Ede JApeldOosteArnheMezenUpwar
Ede JO14-11-C4 - 26 - 43 - 43 - 3
Apeldoorn JO14-12-C1 - 30 - 72 - 3
Oosterbeek JO14-13 - 02 - 03 - 03 - 4
Arnhem JO14-10 - 93 - 50 - 11
Mezen JO14-12 - 31 - 46 - 44 - 12
Upward JO14-17 - 26 - 17 - 0