Meisjes A1 zaal

5e in poule Meisjes A 2e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 7 december
2
Apeldoorn MA1
8
Beuningen MA12C
2
Westerduiven MA2
4
Oosterbeek MA2
7
Doetinchem MA1
2
Apeldoorn MA1
1
Oosterbeek MA2
3
Beuningen MA12C
1
Westerduiven MA2
7
Doetinchem MA1

Wedstrijdschema

MA1
Westerduiven MA2
Thuis
05-01-2020 10:20
Nr. 312145
Locatie: Valkenhuizen Arnhem, ARNHEM - veld 5 Zaalleiding: Oosterbeek
Oosterbeek MA2
MA1
Uit
05-01-2020 12:00
veld 5 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 312147
Locatie: Valkenhuizen Arnhem, ARNHEM - veld 5 Zaalleiding: Oosterbeek
MA1
Oosterbeek MA2
Thuis
12-01-2020 15:00
Nr. 312150
Locatie: Tinnegieter, BEUNINGEN GLD - veld 1 Zaalleiding: Beuningen
Westerduiven MA2
MA1
Uit
12-01-2020 17:30
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 312152
Locatie: Tinnegieter, BEUNINGEN GLD - veld 1 Zaalleiding: Beuningen
Westerduiven MA2
MA1
Uit
26-01-2020 10:00
veld 2 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 312160
Locatie: Westerduiven zaalhockeyhal, DUIVEN - veld 2 Zaalleiding: Westerduiven
MA1
Oosterbeek MA2
Thuis
26-01-2020 11:40
Nr. 312156
Locatie: Westerduiven zaalhockeyhal, DUIVEN - veld 2 Zaalleiding: Westerduiven
Beuningen MA12C
MA1
Uit
02-02-2020 16:10
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 312158
Locatie: Metzo, DOETINCHEM - veld 1 Zaalleiding: Doetinchem
Doetinchem MA1
MA1
Uit
02-02-2020 17:50
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 312163
Locatie: Metzo, DOETINCHEM - veld 1 Zaalleiding: Doetinchem
MA1
Beuningen MA12C
Thuis
15-02-2020 15:20
Nr. 312166
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Doetinchem MA1
Westerduiven MA2
Thuis
15-02-2020 16:10
Nr. 312165
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Oosterbeek MA2
Beuningen MA12C
Thuis
15-02-2020 17:00
Nr. 312168
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
MA1
Doetinchem MA1
Thuis
15-02-2020 17:50
Nr. 312167
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn

Poule stand (5e in poule Meisjes A 2e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Doetinchem MA1220014306
2.Beuningen MA12C220011306
3.Oosterbeek MA221015503
4.Westerduiven MA2200231100
5.Apeldoorn MA1200241500

Begeleiders (2)

Spelers (14)

Team resultaten

OosteBeuniApeldWesteDoeti
Oosterbeek MA21 - 3
Beuningen MA12C
Apeldoorn MA12 - 8
Westerduiven MA22 - 41 - 7
Doetinchem MA17 - 2