Meisjes A1 zaal

4e in poule Meisjes A 2e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 12 januari
4
Beuningen MA12C
3
Doetinchem MA1
7
Doetinchem MA1
1
Oosterbeek MA2
4
Beuningen MA12C
0
Westerduiven MA2
Zondag 5 januari
7
Beuningen MA12C
1
Westerduiven MA2
3
Oosterbeek MA2
0
Apeldoorn MA1
1
Beuningen MA12C
6
Doetinchem MA1
5
Apeldoorn MA1
4
Westerduiven MA2
2
Oosterbeek MA2
3
Doetinchem MA1

Wedstrijdschema

Westerduiven MA2
MA1
Uit
26-01-2020 10:00
veld 2 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 312160
Locatie: Westerduiven zaalhockeyhal, DUIVEN - veld 2 Zaalleiding: Westerduiven
MA1
Oosterbeek MA2
Thuis
26-01-2020 11:40
Nr. 312156
Locatie: Westerduiven zaalhockeyhal, DUIVEN - veld 2 Zaalleiding: Westerduiven
Beuningen MA12C
MA1
Uit
02-02-2020 16:10
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 312158
Locatie: Metzo, DOETINCHEM - veld 1 Zaalleiding: Doetinchem
Doetinchem MA1
MA1
Uit
02-02-2020 17:50
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 312163
Locatie: Metzo, DOETINCHEM - veld 1 Zaalleiding: Doetinchem
Westerduiven MA2
Oosterbeek MA2
Thuis
15-02-2020 14:30
Nr. 312169
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
MA1
Beuningen MA12C
Thuis
15-02-2020 15:20
Nr. 312166
Scheidsrechters: Amber Harleman, Rosanna Melieste, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Doetinchem MA1
Westerduiven MA2
Thuis
15-02-2020 16:10
Nr. 312165
Scheidsrechters: Sophie Heijnen (K), Sophie Tabor, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Oosterbeek MA2
Beuningen MA12C
Thuis
15-02-2020 17:00
Nr. 312168
Scheidsrechters: Sophie Heijnen (K), Sophie Tabor, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
MA1
Doetinchem MA1
Thuis
15-02-2020 17:50
Nr. 312167
Scheidsrechters: Nienke van Loon, Sophie Tabor, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn

Poule stand (4e in poule Meisjes A 2e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Doetinchem MA165013311015
2.Beuningen MA12C65012713015
3.Oosterbeek MA26303141509
4.Apeldoorn MA16105133003
5.Westerduiven MA26105133103

Begeleiders (2)

Spelers (14)

Team resultaten

OosteBeuniApeldWesteDoeti
Oosterbeek MA21 - 33 - 02 - 3
Beuningen MA12C7 - 11 - 6
Apeldoorn MA12 - 85 - 4
Westerduiven MA22 - 41 - 7
Doetinchem MA17 - 17 - 2