zaalhockey Meisjes A2

3e in poule Meisjes A 2e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 11 januari
5
Wageningen MA3
1
Kromhouters MA3
6
Apeldoorn MA2
2
Kromhouters MA3
5
Wageningen MA3
3
Ares MA2
6
Nijmegen MA4
1
Apeldoorn MA2

Wedstrijdschema

Kromhouters MA3
MA2
Uit
26-01-2020 15:20
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 316626
Locatie: De Heister, BEMMEL - veld 1 Zaalleiding: HCM
MA2
Wageningen MA3
Thuis
26-01-2020 17:00
Nr. 316617
Locatie: De Heister, BEMMEL - veld 1 Zaalleiding: HCM
Wageningen MA3
MA2
Uit
01-02-2020 10:15
sporthal 2 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 316629
Locatie: De Bongerd Wageningen, WAGENINGEN - sporthal 2 Zaalleiding: Wageningen
MA2
HCM MA2
Thuis
01-02-2020 11:55
Nr. 316624
Locatie: De Bongerd Wageningen, WAGENINGEN - sporthal 2 Zaalleiding: Wageningen
HCM MA2
MA2
Uit
08-02-2020 13:40
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 316630
Locatie: Westroijen, TIEL - veld 1 Zaalleiding: Kromhouters
MA2
Nijmegen MA4
Thuis
16-02-2020 14:30
Nr. 319420
Scheidsrechters: Sanne van 't Hul, Ruben Zwaan, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Wageningen MA3
HCM MA2
Thuis
16-02-2020 15:20
Nr. 319425
Scheidsrechters: Sanne van 't Hul, Ruben Zwaan, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Nijmegen MA4
Kromhouters MA3
Thuis
16-02-2020 16:10
Nr. 319424
Scheidsrechters: Sanne van 't Hul, Ruben Zwaan, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Ares MA2
HCM MA2
Thuis
16-02-2020 17:00
Nr. 319421
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Derk Lodiers, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Kromhouters MA3
Wageningen MA3
Thuis
16-02-2020 17:50
Nr. 319422
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Derk Lodiers, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
MA2
Ares MA2
Thuis
16-02-2020 18:40
Nr. 319423
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Derk Lodiers, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn

Poule stand (3e in poule Meisjes A 2e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nijmegen MA4220013106
2.Wageningen MA3220010406
3.Apeldoorn MA221017803
4.HCM MA2210151103
5.Ares MA2200271000
6.Kromhouters MA3200231100

Begeleiders (1)

Spelers (11)

Team resultaten

KromhApeldWagenNijmeHCM MAres
Kromhouters MA3
Apeldoorn MA26 - 2
Wageningen MA35 - 15 - 3
Nijmegen MA46 - 1
HCM MA2
Ares MA2