Meisjes B1 zaal

4e in poule Meisjes B regulier Super B C
1e in poule Meisjes B herfstcompetitie Landelijke Subtopklasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Leiden
MB1
Uit
06-06-2020 08:45
Nr. 375425
AFGELAST,

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer MB111004103
2.Leiden MB111002103
3.Reigers MB120206602
4.Apeldoorn MB120206602
5.HGC MB110011200
6.Breda MB110011400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MB1107122413022
2.AthenA MB1106222610020
3.Weesp MB1106132820019
4.Shinty MB1104152428013
5.Leeuwarden MB1103161735010
6.Qui Vive MB110109132603

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

LeideHGC MZoeteBredaApeldReige
Leiden MB12 - 1
HGC MB1
Zoetermeer MB14 - 1
Breda MB1
Apeldoorn MB13 - 3
Reigers MB1
AthenShintWeespLeeuwApeldQui V
AthenA MB12 - 14 - 00 - 13 - 0
Shinty MB13 - 33 - 25 - 20 - 31 - 0
Weesp MB12 - 25 - 25 - 13 - 2
Leeuwarden MB11 - 73 - 42 - 11 - 13 - 2
Apeldoorn MB11 - 04 - 31 - 25 - 1
Qui Vive MB10 - 34 - 22 - 31 - 3