Meisjes zaal B3

3e in poule Meisjes B 2e klasse F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 januari
1
Upward MB4
2
Arnhem MB2
2
Epe MB2
4
Arnhem MB2
3
Upward MB4
1
Westerduiven MB2
Zaterdag 4 januari
3
Westerduiven MB2
10
Arnhem MB2
5
Upward MB4
3
Epe MB2
0
Arnhem MB2
2
Apeldoorn MB3
3
Westerduiven MB2
7
Epe MB2
2
Apeldoorn MB3
4
Upward MB4

Wedstrijdschema

MB3
Epe MB2
Thuis
26-01-2020 10:55
Nr. 318244
Locatie: Westerduiven zaalhockeyhal, DUIVEN - veld 1 Zaalleiding: Westerduiven
Westerduiven MB2
MB3
Uit
26-01-2020 12:35
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 318248
Locatie: Westerduiven zaalhockeyhal, DUIVEN - veld 1 Zaalleiding: Westerduiven
Epe MB2
Westerduiven MB2
Thuis
02-02-2020 14:30
Nr. 318253
Scheidsrechters: Casper Verhaak, Pieter Brem, Locatie: Matenpark, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
MB3
Arnhem MB2
Thuis
02-02-2020 15:20
Nr. 318251
Scheidsrechters: Lauren Jonker, Floris Roeders, Locatie: Matenpark, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Epe MB2
Upward MB4
Thuis
02-02-2020 16:10
Nr. 318254
Scheidsrechters: Beno´t Heinen, Marnix Hemler, Locatie: Matenpark, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Arnhem MB2
Westerduiven MB2
Thuis
02-02-2020 17:00
Nr. 318252
Scheidsrechters: Storm Jeletich, Marnix Castelein, Locatie: Matenpark, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
MB3
Upward MB4
Thuis
02-02-2020 17:50
Nr. 318249
Scheidsrechters: Maarten Lastdrager, Magnus Breed, Locatie: Matenpark, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
MB3
Epe MB2
Thuis
08-02-2020 10:50
Nr. 318255
Locatie: Westerduiven zaalhockeyhal, DUIVEN - veld 1 Zaalleiding: Arnhem
Westerduiven MB2
MB3
Uit
08-02-2020 13:20
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 318259
Locatie: Westerduiven zaalhockeyhal, DUIVEN - veld 1 Zaalleiding: Arnhem
Upward MB4
MB3
Uit
15-02-2020 11:10
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 318263
Locatie: PWA-HAL EPE, EPE - veld 1 Zaalleiding: Epe
Arnhem MB2
MB3
Uit
15-02-2020 12:50
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 318260
Locatie: PWA-HAL EPE, EPE - veld 1 Zaalleiding: Epe

Poule stand (3e in poule Meisjes B 2e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Arnhem MB2430116809
2.Upward MB4430113809
3.Apeldoorn MB3420214906
4.Epe MB24202161506
5.Westerduiven MB2400482700

Begeleiders (1)

Spelers (14)

Team resultaten

Epe MApeldUpwarArnheWeste
Epe MB22 - 4
Apeldoorn MB32 - 4
Upward MB45 - 31 - 23 - 1
Arnhem MB20 - 2
Westerduiven MB23 - 73 - 10