Meisjes D2 zaal

4e in poule Meisjes D najaarscompetitie 1e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

MD2
Bully
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 430702
AFGELAST,
EHV
MD2
Uit
13-06-2020 12:30
1 KG water (Waterveld)
Nr. 430706
AFGELAST,

Poule stand (4e in poule Meisjes D najaarscompetitie 1e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Arnhem MD14400131012
2.Twente MD1430110609
3.Bully MD142118607
4.Apeldoorn MD241126704
5.Overbetuwe MD14103101103
6.PW MD1400411700

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

OverbApeldBullyPW MDTwentArnhe
Overbetuwe MD16 - 03 - 4
Apeldoorn MD22 - 20 - 1
Bully MD13 - 01 - 3
PW MD11 - 40 - 4
Twente MD11 - 2
Arnhem MD13 - 03 - 0