Meisjes zaal D4

3e in poule Meisjes D 3e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 januari
2
Ares MD5
1
Deventer MD5
2
Epe MIXD2
4
Apeldoorn MD4
3
Deventer MD5
3
Ommen MD1
3
Apeldoorn MD4
1
Lochem MD1
3
Ommen MD1
0
Epe MIXD2
1
Ares MD5
2
Lochem MD1
Zaterdag 4 januari
5
Ommen MD1
1
Ares MD5
4
Ares MD5
4
Epe MIXD2
5
Lochem MD1
5
Deventer MD5
1
Epe MIXD2
10
Twello MD1
8
Ommen MD1
1
Lochem MD1

Wedstrijdschema

Twello MD1
MD4
Uit
26-01-2020 09:30
veld 2 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 311417
Locatie: Deventer zaalhockeyhal, DEVENTER - veld 2 Zaalleiding: Twello
Deventer MD5
MD4
Uit
26-01-2020 11:10
veld 2 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 311415
Locatie: Deventer zaalhockeyhal, DEVENTER - veld 2 Zaalleiding: Twello
MD4
Twello MD1
Thuis
02-02-2020 09:30
Nr. 311421
Scheidsrechters: Inke Veenstra, Maud van Engeland, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Epe MIXD2
Lochem MD1
Thuis
02-02-2020 10:20
Nr. 311424
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Deventer MD5
Ares MD5
Thuis
02-02-2020 11:10
Nr. 311423
Scheidsrechters: Inke Veenstra, Maud van Engeland, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Twello MD1
Epe MIXD2
Thuis
02-02-2020 12:00
Nr. 311425
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Deventer MD5
Lochem MD1
Thuis
02-02-2020 12:50
Nr. 311422
Scheidsrechters: Puck Haver, Annika Kinjet, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
MD4
Ares MD5
Thuis
02-02-2020 13:40
Nr. 311420
Scheidsrechters: Puck Haver, Annika Kinjet, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
MD4
Ommen MD1
Thuis
09-02-2020 10:55
Nr. 311426
Locatie: PWA-HAL EPE, EPE - veld 1 Zaalleiding: Epe
Lochem MD1
MD4
Uit
09-02-2020 12:35
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 311430
Locatie: PWA-HAL EPE, EPE - veld 1 Zaalleiding: Epe

Poule stand (3e in poule Meisjes D 3e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ommen MD186113313019
2.Twello MD164112712013
3.Apeldoorn MD463121716010
4.Deventer MD58152242608
5.Epe MIXD28134173406
6.Lochem MD16123122205
7.Ares MD56114132004

Begeleiders (1)

Spelers (11)

Team resultaten

Epe MTwellApeldOmmenLocheDevenAres
Epe MIXD21 - 102 - 42 - 2
Twello MD11 - 4
Apeldoorn MD43 - 13 - 3
Ommen MD13 - 04 - 08 - 15 - 1
Lochem MD12 - 21 - 35 - 5
Deventer MD56 - 24 - 43 - 3
Ares MD54 - 43 - 41 - 22 - 1