Alleen coaches/managers kunnen een veld reserveren voor een oefenwedstrijd. Clubhuis open? Vraag tijdig aan!
Lees meerDonderdag 4 april
Mezen H30-1
H30-3
Uit
04-04-2024
20:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1165808
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
Vrijdag 5 april
DS3
Apeldoorn DS1
Thuis
05-04-2024
21:00
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1332387
wordt in Deventer gespeeld
DS1
Twello S1-mix
Thuis
05-04-2024
21:30
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1332385
wordt in Deventer gespeeld
DS2
Nunspeet S2-mix
Thuis
05-04-2024
21:30
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1332353
wordt in Nunspeet gespeeld
Apeldoorn DS3
DS1
Uit
05-04-2024
21:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1332387
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
Zwolle S2-mix
DS2
Uit
05-04-2024
21:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1332352
Locatie: Sportpark 'De Wittsangh', Nunspeet
Zwolle DS2
DS3
Uit
05-04-2024
21:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1332382
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
Zaterdag 6 april
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld 4 - (zand) - Deel AB
Nr.
Benjamins en Funkids
MO12-1
Ares MO12-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1319697
Scheidsrechters: Derk Lodiers, Victor Kroes
MO12-3
Ares MO12-2
Thuis
06-04-2024
08:50
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1319926
Scheidsrechters: Eva Dekkers, Dagmar van der Heijden
MO10-2
Apeldoorn MO10-5
Thuis
06-04-2024
09:00
Veld 4 - (zand) - Deel CD
Nr. 1295786
wordt door ouders begeleid
JO10-2
Epse JO10-1
Thuis
06-04-2024
09:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel AB
Nr. 1294186
wordt door ouders begeleid
MO10-4
Zwolle MO10-6
Thuis
06-04-2024
09:15
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel CD
Nr. 1295754
wordt door ouders begeleid
MO8-1
Flevoland MO8-1
Thuis
06-04-2024
10:00
Veld 4 - (zand) - Deel A
Nr. 1294375
wordt door ouders begeleid
trimZa
Thuis
06-04-2024
10:15
Veld 4 - (zand) - Deel CD
Nr.
Zaterdagtrimmers
JO12-2
Holten JO12-1-mix
Thuis
06-04-2024
10:20
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1321033
Scheidsrechters: Olivier Klijnstra, Jules Welpelo
MO9-1
Holten MO9-1-mix
Thuis
06-04-2024
10:30
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel B
Nr. 1295384
wordt door ouders begeleid
MO10-1
Mezen MO10-Blauw
Thuis
06-04-2024
10:30
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel CD
Nr. 1295930
wordt door ouders begeleid
MO9-3
Ommen MO9-1-mix
Thuis
06-04-2024
10:30
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel A
Nr. 1295295
wordt door ouders begeleid
MO12-4
Zwolle MO12-3
Thuis
06-04-2024
10:40
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1319928
Scheidsrechters: Noor Sotthewes, Robert-Jan Hukshorn
MO12-6
Twello MO12-3
Thuis
06-04-2024
11:45
Veld 4 - (zand)
Nr. 1320096
Scheidsrechters: Noor Polman, Julia Stuifzand
MO16-1
Kampong MO16-2
Thuis
06-04-2024
12:10
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1280057
Scheidsrechters: Peter van Bottenburg, Andy vd Stelt
JO18-3
Upward JO18-1
Thuis
06-04-2024
12:20
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1212423
Scheidsrechters: Jorrit van t Hul, David Dikkers
JO14-2
Overbetuwe JO14-1
Thuis
06-04-2024
12:30
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1320730
Scheidsrechters: Claire Braam, Eefje Essink
MO12-5
Doetinchem MO12-5
Thuis
06-04-2024
13:15
Veld 4 - (zand)
Nr. 1320346
Scheidsrechters: Joep Fledderus, Marten van Wijhe
JO14-1
Mezen JO14-1
Thuis
06-04-2024
14:00
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1280958
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Menno Bax
JO16-2
Zevenaar JO16-1
Thuis
06-04-2024
14:10
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1320573
Scheidsrechters: Jorrit van t Hul, Laurens van de Haar
MO14-6
Ede MO14-2
Thuis
06-04-2024
14:20
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1319278
Scheidsrechters: Jesse Peters, Thijn Hogeland
MO16-5
Nunspeet MO16-1-mix
Thuis
06-04-2024
14:45
Veld 4 - (zand)
Nr. 1318746
Scheidsrechters: Jaye-Leigh Limburg, Robert-Jan Hukshorn
JO18-1
Ede JO18-1
Thuis
06-04-2024
15:50
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1198447
Scheidsrechters: Reinier Voute, David Dikkers
JO16-3
Flevoland JO16-1
Thuis
06-04-2024
16:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1320532
Scheidsrechters: Maurits Becks, Maarten van Bolhuis
MO18-5
Almelo MO18-2
Thuis
06-04-2024
16:10
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1213039
Scheidsrechters: Marit Kuipers, Carlijn Welleman
MO18-2
Lochem MO18-1
Thuis
06-04-2024
17:40
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1212481
Scheidsrechters: Roel ter Horst, Jeroen Schut, Martijn fluit voor Roel
MO14-3
Ares MO14-2
Thuis
06-04-2024
17:50
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1319086
Scheidsrechters: Quinten van Diepen, Junior Grootendorst
Upward MO8-1
MO8-3
Uit
06-04-2024
08:45
Dirkzwager veld 3 (D) (Waterveld)
Nr. 1294314
Locatie: Sportpark 'De Bakenberg', Arnhem
Apeldoorn MO10-2
MO10-5
Uit
06-04-2024
09:00
veld 4 (CD) (Zandveld)
Nr. 1295786
Locatie: Sportpark Orderbos, Apeldoorn
Deventer JO10-1
JO10-1
Uit
06-04-2024
09:00
Veld 2 (CD) (Waterveld)
Nr. 1294140
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
Deventer MO8-3
MO8-2
Uit
06-04-2024
09:00
Veld 2 (B) (Waterveld)
Nr. 1294635
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
Mezen JO8-Blauw
JO8-1
Uit
06-04-2024
09:05
Veld 3 (A) (Zandveld)
Nr. 1293741
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
Hattem JO9-1
JO9-1
Uit
06-04-2024
09:30
Veld 1 (D) (Waterveld)
Nr. 1293894
Locatie: Hazenakker, Hattem
Nunspeet MO9-1
MO9-4
Uit
06-04-2024
09:30
Veld 1 (C) (Zandveld)
Nr. 1295265
Locatie: Sportpark 'De Wittsangh', Nunspeet
Zwolle MO9-4
MO9-2
Uit
06-04-2024
10:05
Ewepo(veld 5) (D) (Zandveld)
Nr. 1295104
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Nunspeet MO14-1-mix
MO14-5
Uit
06-04-2024
11:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1319428
Locatie: Sportpark 'De Wittsangh', Nunspeet
Kampen MO16-1
MO16-4
Uit
06-04-2024
11:05
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1318538
Locatie: Sportpark Hagenbroek, Kampen
PW MO14-1
MO14-2
Uit
06-04-2024
11:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1318982
Locatie: Erve 'Het Slagman', Enschede
Zwolle MO14-10
MO14-4
Uit
06-04-2024
11:35
Nieuwenhuijse(veld 6) (Zandveld)
Nr. 1319546
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Lochem JO12-1
JO12-1
Uit
06-04-2024
11:40
Kg 1 (Zandveld)
Nr. 1320878
Locatie: Lochem, Lochem
Leiden JO16-1
JO16-1
Uit
06-04-2024
12:10
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1280296
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Upward MO14-1
MO14-1
Uit
06-04-2024
12:15
ABN AMRO veld 2 (Waterveld)
Nr. 1281287
Locatie: Sportpark 'De Bakenberg', Arnhem
Mezen MO16-3
MO16-3
Uit
06-04-2024
12:20
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1318536
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
Twello MO12-1
MO12-2
Uit
06-04-2024
12:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1319848
Locatie: Rabohockeypark, TWELLO
Wijchen MO18-1
MO18-1
Uit
06-04-2024
14:15
Veld1 (Waterveld)
Nr. 1212535
Locatie: Sportpark Oosterweg, Wijchen
Ares MO16-1
MO16-2
Uit
06-04-2024
14:30
Emotion veld 2 (Waterveld)
Nr. 1318138
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Bully MO18-3
MO18-4
Uit
06-04-2024
14:40
2. Siers (Waterveld)
Nr. 1212815
Locatie: Sportpark Saasverlderlaan, Oldenzaal
Arnhem MO16-4
MO16-6
Uit
06-04-2024
15:50
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1318777
Locatie: Sportpark Beekhuizen, Velp
Upward MO18-2
MO18-3
Uit
06-04-2024
17:10
Dirkzwager veld 3 (Waterveld)
Nr. 1212874
Locatie: Sportpark 'De Bakenberg', Arnhem
Almelo JO18-1
JO18-2
Uit
06-04-2024
17:30
VDL Waterveld 1 (Waterveld)
Nr. 1212245
Locatie: Sportpark Hinseveld, Almelo
Zondag 7 april
D30-3
QZ D30-1
Thuis
07-04-2024
10:30
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1164329
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Reinier Voute
D30-1
Zutphen D30-1
Thuis
07-04-2024
11:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1164498
Scheidsrechters: H45-1
H2
Zwolle H3
Thuis
07-04-2024
12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165435
Scheidsrechters: David Dikkers, Philip Kroes
H45-1
Haackey H45-2
Thuis
07-04-2024
13:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1298443
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, René van de Hel
Nijmegen D30-2
D30-2
Uit
07-04-2024
10:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1278780
Locatie: Sportpark d'Almarasweg, Nijmegen
Wijchen H30-1
H30-1
Uit
07-04-2024
10:45
Veld1 (Waterveld)
Nr. 1165659
Locatie: Sportpark Oosterweg, Wijchen
Eemvallei D1
D1
Uit
07-04-2024
12:45
d'Ouwe Steen, Veld 1, Caraiben 1, 3825ZN Amersfoort (Semiveld)
Nr. 1157473
Locatie: Sportpark Caraiben, Amersfoort
Wageningen D7
D2
Uit
07-04-2024
14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1163474
Locatie: Sportpark 'De Bongerd', Wageningen
Upward H1
H1
Uit
07-04-2024
14:45
ABN AMRO veld 2 (Waterveld)
Nr. 1154965
Locatie: Sportpark 'De Bakenberg', Arnhem