Alleen coaches/managers kunnen een veld reserveren voor een oefenwedstrijd. Clubhuis open? Vraag tijdig aan!
Lees meerDonderdag 21 maart
Arnhem H30-3
H30-3
Uit
21-03-2024
20:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1165801
Locatie: Sportpark Beekhuizen, Velp
Zaterdag 23 maart
MO12-2
Zutphen MO12-1
Thuis
23-03-2024
08:30
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1319845
Scheidsrechters: Philip Kroes, Victor Kroes
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld 4 - (zand) - Deel AB
Nr.
Benjamins en Funkids
MO14-4
Ares MO14-5
Thuis
23-03-2024
08:50
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1319543
Scheidsrechters: Niek Ogterop, Diedr Geerdink
MO8-4
Epse MO8-1
Thuis
23-03-2024
09:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel A
Nr. 1294403
wordt door ouders begeleid
MO8-3
Arnhem MO8-2
Thuis
23-03-2024
09:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel B
Nr. 1294311
wordt door ouders begeleid
JO10-1
Mezen JO10-Blauw
Thuis
23-03-2024
09:15
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel CD
Nr. 1294138
wordt door ouders begeleid
JO8-1
Zwolle JO8-4
Thuis
23-03-2024
09:45
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel A
Nr. 1293735
wordt door ouders begeleid
MO9-4
Ares MO9-3
Thuis
23-03-2024
10:00
Veld 4 - (zand) - Deel B
Nr. 1295262
wordt door ouders begeleid
MO9-2
Meppel MO9-2
Thuis
23-03-2024
10:00
Veld 4 - (zand) - Deel A
Nr. 1295101
wordt door ouders begeleid
trimZa
Thuis
23-03-2024
10:15
Veld 4 - (zand) - Deel CD
Nr.
Zaterdagtrimmers
MO16-2
Hattem MO16-1
Thuis
23-03-2024
10:20
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1318135
Scheidsrechters: Andy vd Stelt, Jorrit van t Hul
MO10-5
PW MO10-3
Thuis
23-03-2024
10:30
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel CD
Nr. 1295783
wordt door ouders begeleid
MO16-4
Ares MO16-4
Thuis
23-03-2024
10:40
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1318535
Scheidsrechters: Astrid Ackermann, Inge Hofland
MO10-3
Goor MO10-1-mix
Thuis
23-03-2024
10:45
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel AB
Nr. 1295679
wordt door ouders begeleid
MO16-6
Oosterbeek MO16-4
Thuis
23-03-2024
11:45
Veld 4 - (zand)
Nr. 1318774
Scheidsrechters: Emmy Van Dam, Kirstin van der Vlugt- Cressie
JO16-1
Maarssen JO16-1
Thuis
23-03-2024
12:10
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1280293
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Ruben Zwaan
MO14-5
Mezen MO14-4
Thuis
23-03-2024
12:20
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1319425
Scheidsrechters: Diede Carmijn Ganzevles, Carlijn Van Keulen
MO14-2
Lochem MO14-1
Thuis
23-03-2024
12:30
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1318980
Scheidsrechters: David Dikkers, Jorrit van t Hul
MO14-1
Mezen MO14-1
Thuis
23-03-2024
14:00
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1281284
Scheidsrechters: Andy vd Stelt, Thijs Geerdink
MO18-5
Zutphen MO18-2
Thuis
23-03-2024
14:10
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1213031
Scheidsrechters: Sophie Bultman, Jaydee Ringel
JO12-1
EHV JO12-1
Thuis
23-03-2024
14:20
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1320875
Scheidsrechters: Menno Bax, Timo Rodrigo
JO18-3
Druten JO18-1
Thuis
23-03-2024
16:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1212415
Scheidsrechters: Tim van Dun, Jeroen Derkx
MO16-3
Kampen MO16-1
Thuis
23-03-2024
16:10
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1318533
Scheidsrechters: Nienke Oerlemans, Juliette Schers
MO18-2
Flevoland MO18-1
Thuis
23-03-2024
16:50
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1212473
Scheidsrechters: Jorth Pieterson, Magnus Breed, Pieter fluit voor Jorth
Ares MO12-2
MO12-4
Uit
23-03-2024
08:30
Volvo Nieuwenhuijse veld 1 (Waterveld)
Nr. 1319923
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Ede MO12-3
MO12-5
Uit
23-03-2024
08:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1320344
Locatie: Sportpark 'De Bosrand', Ede
Deventer MO12-3
MO12-6
Uit
23-03-2024
09:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1320094
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
Deventer MO10-2
MO10-4
Uit
23-03-2024
09:00
Veld 2 (CD) (Waterveld)
Nr. 1295752
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
Mezen MO8-Rood
MO8-1
Uit
23-03-2024
09:20
Veld 3 (C) (Zandveld)
Nr. 1294373
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
Nunspeet MO10-1
MO10-1
Uit
23-03-2024
09:30
Veld 1 (AB) (Zandveld)
Nr. 1295928
Locatie: Sportpark 'De Wittsangh', Nunspeet
Zwolle JO9-1
JO9-1
Uit
23-03-2024
10:00
Nieuwenhuijse(veld 6) (A) (Zandveld)
Nr. 1293893
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Ares MO9-1
MO9-3
Uit
23-03-2024
10:15
Appmanschap veld 3 (B) (Zandveld)
Nr. 1295293
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
HCHN MO12-1
MO12-3
Uit
23-03-2024
11:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1319924
Locatie: Sportpark Gagelman, Nijverdal
Epe MO9-1-mix
MO9-1
Uit
23-03-2024
11:05
Veld 1 (CD) (Zandveld)
Nr. 1295382
Locatie: Sportpark 'de Wachtelenberg', Epe
Zutphen JO10-1
JO10-2
Uit
23-03-2024
11:25
Veld 3 (AB) (Semiveld)
Nr. 1294181
Locatie: Zuidveen, Zutphen
Hattem JO14-1
JO14-1
Uit
23-03-2024
11:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1280953
Locatie: Hazenakker, Hattem
Nieuwegein MO16-1
MO16-1
Uit
23-03-2024
12:05
Veld 1 - Care for Coffee (Waterveld)
Nr. 1280055
Locatie: Sportpark 'Rijnhuizen', Nieuwegein
Ares MO14-3
MO14-6
Uit
23-03-2024
12:10
Volvo Nieuwenhuijse veld 1 (Waterveld)
Nr. 1319273
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Zwolle MO12-1
MO12-1
Uit
23-03-2024
12:25
Dommerholt(veld 2) (Waterveld)
Nr. 1319695
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Twente MO10-4
MO10-2
Uit
23-03-2024
12:30
Driesprong veld (CD) (Waterveld)
Nr. 1295781
Locatie: Sportpark Slangenbeek, Hengelo
Flevoland MO14-1
MO14-3
Uit
23-03-2024
12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1319084
Locatie: Sportpark 'De West', Dronten
Dieren MO18-1
MO18-3
Uit
23-03-2024
13:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1212864
Locatie: Nieuw sportcomplex MHC Dieren, Dieren
Upward JO14-2
JO14-2
Uit
23-03-2024
13:00
BMV veld 1 (Waterveld)
Nr. 1320727
Locatie: Sportpark 'De Bakenberg', Arnhem
Nijmegen MO18-2
MO18-1
Uit
23-03-2024
13:50
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1212529
Locatie: Sportpark d'Almarasweg, Nijmegen
Deventer MO16-6
MO16-5
Uit
23-03-2024
15:45
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1318744
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
Eemvallei JO18-1
JO18-1
Uit
23-03-2024
15:50
d'Ouwe Steen, Veld 1, Caraiben 1, 3825ZN Amersfoort (Semiveld)
Nr. 1198446
Locatie: Sportpark Caraiben, Amersfoort
PW MO18-2
MO18-4
Uit
23-03-2024
16:15
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1212809
Locatie: Erve 'Het Slagman', Enschede
Zondag 24 maart
H30-1
Ares H30-1
Thuis
24-03-2024
10:15
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165654
Scheidsrechters: H1
D30-1
Zwolle D30-2
Thuis
24-03-2024
10:45
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1164493
Scheidsrechters: D30-2
D1
HCM D1
Thuis
24-03-2024
12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1157468
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Derk Lodiers
H30-3
Nijmegen H30-3
Thuis
24-03-2024
12:45
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1165805
Scheidsrechters: H30-1
D30-2
Overbetuwe D30-1
Thuis
24-03-2024
13:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1278789
Scheidsrechters: D30-1
H1
Zwolle H1
Thuis
24-03-2024
14:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1154960
Bondscheidsrechters
Wageningen D30-1
D30-3
Uit
24-03-2024
10:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1164321
Locatie: Sportpark 'De Bongerd', Wageningen
Almelo H45-1
H45-1
Uit
24-03-2024
10:45
VDL Waterveld 1 (Waterveld)
Nr. 1298438
Locatie: Sportpark Hinseveld, Almelo
Drienerlo H6
H2
Uit
24-03-2024
14:45
Multisportveld (Semiveld)
Nr. 1165431
Locatie: Universiteit Twente, Sportcentrum, Enschede