Alleen coaches/managers kunnen een veld reserveren voor een oefenwedstrijd. Clubhuis open? Vraag tijdig aan!
Lees meerVrijdag 12 april
DS1
Zwolle DS1
Thuis
12-04-2024
21:00
Nr. 1332391
wordt in Zwolle gespeeld
DS1
Epse S1-mix
Thuis
12-04-2024
21:30
Nr. 1332395
wordt in Zwolle gespeeld
DS2
Zwolle HS1
Thuis
12-04-2024
21:30
Nr. 1332360
wordt in Zwolle gespeeld
Deventer DS1
DS3
Uit
12-04-2024
20:30
Ewepo(veld 5) (Zandveld)
Nr. 1332390
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Zwolle S1-mix
DS2
Uit
12-04-2024
21:00
Mc Donalds(veld 3) (AB) (Zandveld)
Nr. 1332357
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Twello S1-mix
DS3
Uit
12-04-2024
21:00
Ewepo(veld 5) (Zandveld)
Nr. 1332393
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Zaterdag 13 april
Thuis
13-04-2024
Nr.
Benjaminscompetitie
trimZa
Thuis
13-04-2024
Nr.
Zaterdagtrimmers
MO12-4
Apeldoorn MO12-3
Thuis
13-04-2024
08:30
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1319931
Scheidsrechters: Nora Boom, Lois Baars
JO12-1
Hattem JO12-1
Thuis
13-04-2024
08:50
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1320879
Scheidsrechters: Derk Lodiers, Nynke van den Heuvel
MO10-5
Zutphen MO10-1
Thuis
13-04-2024
09:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel CD
Nr. 1295787
wordt door ouders begeleid
MO9-3
Zwolle MO9-7
Thuis
13-04-2024
09:15
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel B
Nr. 1295298
wordt door ouders begeleid
JO8-1
Zwolle JO8-1
Thuis
13-04-2024
09:15
Veld 4 - (zand) - Deel D
Nr. 1293745
wordt door ouders begeleid
JO9-1
Mezen JO9-Blauw
Thuis
13-04-2024
09:15
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel A
Nr. 1293898
wordt door ouders begeleid
MO8-1
Meppel MO8-2
Thuis
13-04-2024
10:00
Veld 4 - (zand) - Deel A
Nr. 1294378
wordt door ouders begeleid
MO8-4
Bully MO8-1
Thuis
13-04-2024
10:00
Veld 4 - (zand) - Deel B
Nr. 1294407
wordt door ouders begeleid
MO10-2
PW MO10-4
Thuis
13-04-2024
10:15
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel CD
Nr. 1295789
wordt door ouders begeleid
JO14-1
AthenA JO14-2
Thuis
13-04-2024
10:20
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1280961
Scheidsrechters: Andy vd Stelt, Ruben Zwaan
JO10-2
HCHN JO10-1-mix
Thuis
13-04-2024
10:30
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel AB
Nr. 1294189
wordt door ouders begeleid
MO16-4
Hattem MO16-2
Thuis
13-04-2024
10:40
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1318539
Scheidsrechters: Pascale Hage, Julienne IJzerman
MO14-5
Epe MO14-1-mix
Thuis
13-04-2024
11:45
Veld 4 - (zand)
Nr. 1319429
Scheidsrechters: Menno Aardoom, Julian van As
MO16-2
Meppel MO16-1
Thuis
13-04-2024
12:10
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1318139
Scheidsrechters: Peter van Bottenburg, David Dikkers
JO12-2
Twello JO12-1
Thuis
13-04-2024
12:20
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1321034
Scheidsrechters: Victor Kroes, Tim Sluis
MO12-1
Meppel MO12-1
Thuis
13-04-2024
12:30
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1319700
Scheidsrechters: Andy vd Stelt, Maren Engels
MO18-4
Bully MO18-4
Thuis
13-04-2024
13:15
Veld 4 - (zand)
Nr. 1212821
Scheidsrechters: Bente van der Deijl, Amber Hage
MO18-1
Oosterbeek MO18-1
Thuis
13-04-2024
14:00
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1212541
Scheidsrechters: Reinier Voute, Martijn de Glopper
MO14-6
Mezen MO14-3
Thuis
13-04-2024
14:10
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1319281
Scheidsrechters: Kim Lian Schurmans, Tess Langenberg
MO12-2
QZ MO12-1
Thuis
13-04-2024
14:20
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1319849
Scheidsrechters: Joris Beerman, Iris Bol
JO16-2
Twello JO16-1
Thuis
13-04-2024
14:45
Veld 4 - (zand)
Nr. 1320575
Scheidsrechters: Andre Valkenburg, Michel Veeneman
MO16-1
Maarssen MO16-1
Thuis
13-04-2024
15:50
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1280060
Scheidsrechters: David Dikkers, Reinier Voute
JO18-2
Twente JO18-1
Thuis
13-04-2024
16:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1212249
Scheidsrechters: Liam van Diejen, Hugo van de Haar
MO18-2
Deventer MO18-1
Thuis
13-04-2024
16:10
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1212483
Scheidsrechters: Marieke Stam, Agnes Warren-Steutel
Oosterbeek JO18-2
JO18-3
Uit
13-04-2024
Nr. 1212428
Locatie: Sportpark 'De Bilderberg', Oosterbeek
Oosterbeek MO8-1
MO8-2
Uit
13-04-2024
Nr. 1294637
Locatie: Sportpark 'De Bilderberg', Oosterbeek
Apeldoorn MO12-4
MO12-3
Uit
13-04-2024
08:30
Hoofdveld PreZero (Waterveld)
Nr. 1319931
Locatie: Sportpark Orderbos, Apeldoorn
Twello MO10-1
MO10-3
Uit
13-04-2024
08:30
Veld 1 (AB) (Semiveld)
Nr. 1295682
Locatie: Rabohockeypark, TWELLO
Ares MO12-4
MO12-5
Uit
13-04-2024
08:30
Volvo Nieuwenhuijse veld 1 (Waterveld)
Nr. 1320351
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Ares MO10-1
MO10-4
Uit
13-04-2024
09:00
Emotion veld 2 (AB) (Waterveld)
Nr. 1295759
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Deventer MO9-2
MO9-1
Uit
13-04-2024
09:00
Veld 2 (AB) (Waterveld)
Nr. 1295389
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
Westerduiven JO14-1
JO14-2
Uit
13-04-2024
09:30
Rabobank veld (Semiveld)
Nr. 1320735
Locatie: Westsingel, Duiven
Doetinchem MO8-2
MO8-3
Uit
13-04-2024
09:30
Veld 2 (B) (Waterveld)
Nr. 1294318
Locatie: Sportpark Zuid, Doetinchem
Zwolle JO10-2
JO10-1
Uit
13-04-2024
10:10
Ewepo(veld 5) (CD) (Zandveld)
Nr. 1294143
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Kampen MO9-2
MO9-4
Uit
13-04-2024
10:50
Veld 2 (1/2 veld) (A) (Zandveld)
Nr. 1295267
Locatie: Sportpark Hagenbroek, Kampen
Kampen MO14-2
MO14-3
Uit
13-04-2024
11:05
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1319091
Locatie: Sportpark Hagenbroek, Kampen
Zwolle MO9-2
MO9-2
Uit
13-04-2024
11:30
Ewepo(veld 5) (D) (Zandveld)
Nr. 1295108
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Ares MO18-4
MO18-3
Uit
13-04-2024
12:10
Volvo Nieuwenhuijse veld 1 (Waterveld)
Nr. 1212878
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Eemvallei MO14-1
MO14-1
Uit
13-04-2024
12:10
d'Ouwe Steen, Veld 1, Caraiben 1, 3825ZN Amersfoort (Semiveld)
Nr. 1281289
Locatie: Sportpark Caraiben, Amersfoort
Ede MO16-3
MO16-6
Uit
13-04-2024
12:20
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1318779
Locatie: Sportpark 'De Bosrand', Ede
Mezen JO18-1
JO18-1
Uit
13-04-2024
12:20
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1198448
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
Mezen MO12-3
MO12-6
Uit
13-04-2024
12:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1320100
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
Spandersbosch JO16-1
JO16-1
Uit
13-04-2024
12:30
KGW1 Kasteeltuin veld (Waterveld)
Nr. 1280300
Locatie: Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch), Hilversum
HCHN MO18-2
MO18-5
Uit
13-04-2024
13:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1213044
Locatie: Sportpark Gagelman, Nijverdal
Ares MO16-5
MO16-5
Uit
13-04-2024
13:30
Notariskantoor Schuite veld 4 (Zandveld)
Nr. 1318751
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Ares MO16-4
MO16-3
Uit
13-04-2024
13:30
Appmanschap veld 3 (Zandveld)
Nr. 1318540
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Meppel MO14-4
MO14-4
Uit
13-04-2024
15:15
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1319550
Locatie: Sportpark Koedijkslanden, Meppel
Zwolle JO16-3
JO16-3
Uit
13-04-2024
17:05
Stern(veld 7) (Zandveld)
Nr. 1320535
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Zondag 14 april
H30-3
Doetinchem H30-1
Thuis
14-04-2024
10:45
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1165809
Scheidsrechters: H1
D30-3
EHV D30-1
Thuis
14-04-2024
10:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1164331
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Philip Kroes
D1
Twente D1
Thuis
14-04-2024
12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1157480
Scheidsrechters: David Dikkers, Derk Lodiers
D2
Nijmegen D16
Thuis
14-04-2024
12:45
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1163481
Scheidsrechters: D30-3
D30-2
Arnhem D30-1
Thuis
14-04-2024
14:45
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1278777
Scheidsrechters: D2
H1
Roden H1
Thuis
14-04-2024
14:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1154972
Bondsarbitrage
Twello D30-1
D30-1
Uit
14-04-2024
Nr. 1164500
Locatie: Rabohockeypark, TWELLO
Twente H45-2-mix
H45-1
Uit
14-04-2024
10:45
veld 4 (Zandveld)
Nr. 1298446
Locatie: Sportpark Slangenbeek, Hengelo
Nijmegen H30-2
H30-1
Uit
14-04-2024
13:30
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1165663
Locatie: Sportpark d'Almarasweg, Nijmegen
HCHN H1
H2
Uit
14-04-2024
14:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1165441
Locatie: Sportpark Gagelman, Nijverdal