Dames 1

1e in poule Landelijk - D
4e in poule Landelijk - C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

D1
Arnhem D1
Thuis
03-03-2024 12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1157449
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Bas Jonker
Bemmel D1
D1
Uit
10-03-2024 12:45
Veld 1 Rabobank (Waterveld)
Nr. 1157451
Locatie: Sportpark Ressen, RESSEN
D1
Phoenix D1
Thuis
15-03-2024 20:30
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1277895
Silver Cup
Beuningen D1
D1
Uit
17-03-2024 12:45
Bender-veld (1) (Waterveld)
Nr. 1157462
Locatie: Sportpark 'den Alst', Beuningen
D1
HCM D1
Thuis
24-03-2024 12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1157468
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Derk Lodiers
Eemvallei D1
D1
Uit
07-04-2024 12:45
d'Ouwe Steen, Veld 1, Caraiben 1, 3825ZN Amersfoort (Semiveld)
Nr. 1157473
Locatie: Sportpark Caraiben, Amersfoort
D1
Twente D1
Thuis
14-04-2024 12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1157480
Scheidsrechters: David Dikkers, Derk Lodiers
Boxmeer D1
D1
Uit
21-04-2024 12:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1157484
Locatie: Sloot, De, Boxmeer
D1
Civicum D1
Thuis
26-05-2024 12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1157492
Scheidsrechters: Bas Jonker, Derk Lodiers
Zevenaar D1
D1
Uit
02-06-2024 12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1157495
Locatie: Sportpark 'Hengelder', Zevenaar
D1
Mezen D1
Thuis
09-06-2024 12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1157503
Scheidsrechters: David Dikkers, Hans van 't Hul
Leusden D1
D1
Uit
16-06-2024 12:45
1. Rabobank veld (Waterveld)
Nr. 1157506
Locatie: Sportpark 'De Vallei', Stoutenburg

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn D1119113211028
2.Eemvallei D1119023515027
3.Bemmel D1118123417025
4.HCM D1118123014025
5.Twente D1115242423017
6.Mezen D1114342320015
7.Zevenaar D1114342229015
8.Beuningen D1114252125014
9.Leusden D111308182509
10.Civicum D111227162208
11.Arnhem D111119104104
12.Boxmeer D111029163902
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GHBS D100000000
2.HCM D100000000
3.Nieuwegein D100000000
4.Apeldoorn D100000000
5.Kromhouters D100000000
6.Phoenix D100000000
7.Bully D100000000
8.Twente D100000000
9.Wijchen of Apeliotes D100000000
10.QZ of Union D100000000

Teambegeleiders (3)

Spelers (17)

Scheidsrechtersbeurt

Zondag 26 mei
14:45
D2Zwolle D6
Scheidsrechters: D1
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)

Team resultaten

EemvaTwentZevenMezenCivicBoxmeBeuniBemmeApeldLeusdHCM DArnhe
Eemvallei D16 - 25 - 16 - 14 - 23 - 12 - 1
Twente D13 - 11 - 42 - 05 - 11 - 23 - 0
Zevenaar D13 - 33 - 03 - 42 - 10 - 4
Mezen D10 - 13 - 35 - 20 - 23 - 1
Civicum D11 - 22 - 22 - 11 - 25 - 0
Boxmeer D13 - 30 - 12 - 32 - 81 - 2
Beuningen D11 - 12 - 13 - 33 - 24 - 1
Bemmel D14 - 04 - 21 - 02 - 14 - 07 - 1
Apeldoorn D12 - 15 - 05 - 03 - 22 - 24 - 0
Leusden D11 - 21 - 22 - 02 - 11 - 4
HCM D14 - 11 - 14 - 21 - 03 - 16 - 1
Arnhem D11 - 42 - 42 - 20 - 31 - 41 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Landelijk - C".